RAHVUSLANE

Rahvuslane

kolmapäev, 20. märts 2013

Saatejuht George Noory: Inimesed ei usalda enam valitsust

GeorgeNoory Sitting hires 213x300 Saatejuht George Noory: Inimesed ei usalda enam valitsust
George Noory on legendaarne USA raadiosaatejuht, kes on võtnud sõna teemadel, millest paljud teised meeleldi vaikivad. Ta on viimased kümme aastat olnud USA raadiosaate “Coast To Coast AM” juht – see saade on Põhja-Ameerika kuulatavamate saadete esikümnes teisel kohal. Saade on eetris igal õhtul korraga 564 raadiokanalis, jõudes hinnanguliselt 16 miljoni inimeseni nädalas.

“Coast To Coast” on vestlussaade, mis sarnaselt Eestis populaarsele saatele “Hallo, Kosmos!” uurib kõike seda, mida tavaraadiosaadetes käsitleda ei julgeta – olgu siis tegu UFO-teemade või vandenõudega, spirituaalsuse või muu müstilisega.
George Noory on mereväeveteran ja üle 40-aastase karjääriga raadiomees, kes esimese julgena suure publikuga raadiojuhtidest võttis üle 10 aasta tagasi oma saatekülaliseks Alex Jonesi. George Noory usub, et maailma juhib käputäis tegelasi, kellel on kontroll riigipeade üle ja ta ei karda ka välja öelda, et tema hinnangul olid 11. septembri terrorirünnakud USA valitsuse sisetöö.
Noory on mitme esoteerilise raamatu autor – tema sulest on ilmunud ka “Worker In The Light: Unlock Your Five Senses And Liberate Your Limitless Potential”(Valgustööline: Vabasta oma viis meelt ja oma piiritu potentsiaal”) ning igapäevase raadiotöö kõrvalt teeb ta ka neli korda kuus telesaadet “Beyond Belief”, mis samuti uurib universumi saladusi ja müsteeriume.

13. märtsil andis Noory väga muljetavaldava intervjuu Alex Jonesi “Infowarsi” saatele, teeme siin sellest lühikokkuvõtte.
The Alex Jones Show copy Saatejuht George Noory: Inimesed ei usalda enam valitsust

“Me elame veidratel aegadel,” alustas Noory. “Valitsuses on paranoia, hiljutised artiklid LA Timesis ja organisatsiooni Southern Poverty Law Center raport sellest, et terroristid on nüüdsest vihased valged mehed, paneb mõtisklema. Valitsus arvab, et inimesed tahavad neid rünnata. Sisejulgeolekuministeerium (DHS) on kokku ostnud üle 2 miljardi padruni, 2700 kuulikindlat soomukit ja taevas lendavad droonid, mille kohta justiitsminister (Eric Holder – toim.) on öelnud, et nendega tohib tappa ameeriklasi. Kas inimesed peaksid sellest kõigest lihtsalt mööda vaatama?” küsib George Noory.
“Midagi on teoksil. Valitsus käitub nii, nagu hakkaks neil aeg otsa lõppema. Kui II maailmasõja ajal oleks olnud juttu sellest, et valitsuses on midagi valesti, oleks öeldud, et oled peast segi, et see pole võimalik. Aga ajad on kardinaalselt muutunud, enam ei tohi valitsuse arvel isegi suud lahti teha ega millestki kirjutada,” leiab Noory.

“Mina armastan oma kodumaad Ameerikat, teenisin üheksa aastat mereväes. Kuigi mul olnuks võimalus lahkuda USA-st ja teha “Coast To Coast AM-I” mis tahes maailmaotsast, olen otsustanud siia jääda,” sõnab Noory.
“Valitsuses on palju häid ja töökaid inimesi, kes tahavad oma riigile ainult parimat. Kuid võimu juures on ka grupp inimesi, kel on ressursse, need, keda meie nimetame illuminaatideks – need, kes suruvad peale ühist maailmavalitsust, nemad on oma alluvatele andnud käsu selle kõige elluviimiseks.”
“Mida ütleb sulle loogika, kui DHS ostab 2 miljardit padrunit ja 2700 tanki, mis on ette nähtud kasutamiseks USA pinnal? Siin saab olla kaks variant: a) nad kardavad võõrriikide rünnakuid; b) nad kardavad ameeriklasi.
Mina arvan, et nad kardavad meid. Ma olen kindel, et kui me elaksime rahumeelses utoopilises maailmas, siis korraldaks sõjatööstus intsidente, ükskõik mida, et sõjatööstus saaks edasi tegutseda. Sa tead, mida mina arvan 9/11 terrorirünnakutest,” räägib Noory Alex Jonesile.

Ta jätkab: “Siin pole mingit kahtlust, et globalistid vajavad kaost, et süsteem koos püsiks. Hamid Karzai, kes istutati Afganistani valitsusse, on endine Unicali töötaja, isegi tema on öelnud, et kuritegelik osa valitsusest rahastab Talibani, et hoida sõjaolukorda. Aga ta ei astu tagasi ka, sest muidu kaotaks ta oma võimu ja rahad. Kui maailmas ringi vaadata, kas on üldse riigipäid ja diktaatoreid, kes rahva eest seisaksid? Nad kõik lihtsalt kühveldavad raha kokku ja teevad head nägu.”
“Hugo Chavez oli samasugune, ta tuli võimule ja tegi midagi vaeste heaks. See ongi valem, kui sa tahad, et massid sind toetaks – siis tee paar lüket vaeste heaks ja kõik toimib. Castro oli samasugune. Chavez aga ei olnud kaugeltki hea inimene, ta lasi tappa inimesi, kes talle ei meeldinud, tema isiklikul pangakontol on kinnitatud andmetel üle 2 miljardi dollari. Kõik need võimumehed tahavad olla elu lõpuni võimul, miks see on nii?” küsib Noory.
“Ma arvan, et kunagi varem pole olnud sellist aega, kus kogu maailm on vihane kõige peale. Mine kasvõi õue tänavale ja küsi suvalistelt inimestelt, mida nad arvavad kõigest toimuvast. Keegi pole rahul. Kõik on pahased ja segaduses,” leiab Noory. “Ning asi pole demokraatides või vabariiklastes, kummagi ideoloogiaga ei olda rahul.
Inimesed lihtsalt ei usalda enam valitsust. Seal on liiga palju ahnust ja korruptsiooni. Ja selline on olukord kõikjal maailmas, inimesed on ärkamas ja just sellepärast ma arvangi, et DHS on ostnud üle 2 miljardi padruni ja uusi tanke, sest on oodata rahutusi tänavatel.”

George+Noory+nooryLosAngelesTimes Saatejuht George Noory: Inimesed ei usalda enam valitsust

Noory soovitab inimestel vaadata Stanley Kubricku filmi “Eyes Wide Shut”, mis räägib eliidist: “Selline elu ongi, eliidil pole inimestest sooja ega külma. Nad elavad oma lossides ja lendavad ringi eralennukitega, nad on päris elust niivõrd võõrastunud, et nad ei saa arugi, mis toimub rahvaga,” arvab ta ja lisab: “Tavainimesed ei taha rahutusi ega mässu, me tahame lihtsalt tõde ja vastastikust austust. Ärge mängige meie eludega, tõmmake tagasi ja minge minema üldse! Võtke meie joogiveest välja fluoriid, toidust välja aspartaam ja MSG – inimkeha ei ole loodud seda rämpsu sisse võtma!”

Miks võimuesindajad meile ainult valetavad?
“See on tüüpiline käitumine, nad eitavad kõike ja maalivad musta valgeks, lootes, et see trikk läbi läheb. Aga enam see läbi ei lähe, sest inimesed on saanud targemaks. Nende ainus trump on manipuleerida inimmõistusega.”
George Noory ütleb lõpetuseks, et kõik patrioodid peaksid minema rahumeelselt tänavale ja andma tervele planeedile teada, et me oleme “maruvihased ja me ei lepi enam sellega”, viidates filmi “Network” (“Võrk”, 1976) peategelase Howard Beale’i lausele “I’m as mad as hell and I’m not gonna take this anymore!”

networkhowardbeale1976 1024x541 Saatejuht George Noory: Inimesed ei usalda enam valitsust

91PUsUu7CJL  AA1500  150x150 Saatejuht George Noory: Inimesed ei usalda enam valitsust
Howard Beale’i “Network” kõnet saad kuulata siit.


Kuula täispikka George Noory intervjuud siit.
Lisaallikad: The Alex Jones Show, Coast To Coast AMToimetas Hando Tõnumaa

Allikas: http://www.telegram.ee/category/nwo#.UUlT41tLH7N

0 kommentaari:Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP