RAHVUSLANE

Rahvuslane

neljapäev, 17. oktoober 2013

MATTI ILVES: LAULUPIDUDELE LÜÜAKSE HINGEKELLA?

Eesti ülemaaliste laulupidude traditsioonile pani aluse esimene üldlaulupidu, mis toimus 18.-20. juunil 1869. aastal Tartus. Laulupidudest on kujunenud rahva ühtekuuluvuse väljendaja. Ligi poolteise sajandi vältel toimunud ühislaulmised on muusikakultuuri arengut oluliselt mõjutanud. Tõsi, mõned meie "kultuuritegelased" ennustasid "vabakslaulmise" järel laulupidude traditsiooni hääbumist, kuid möödunud aastd on tõestanud selle traditsiooni elujõulisust. Nüüd paraku siiski ähvardab laulupidusid väljasuretamise oht.
Nimelt on selgunud, et sellised natsionalistlikud üritused ei käi kuidagi kokku Euroopa Liidu rahvusülese liberalistliku ideoloogiaga.

Toon väljavõtte Heiki Kortspärn´i raamatust: "Eestlaste saatus. Teine raamat":

"-Saksa Lidertafel-pidude eeskujul tekkinud eestlaste laulupeod on sattunud oma põhiidees (väikerahva etniline väärtustamine kultuuri kaudu) taas löögi alla, sest etnilis-rahvusliku iseolemise rõhutamine ei sobi mitte kuidagi liberaal-globaalse Lääne ideoloogia raamidesse.
(Mart Ojasalu)
-Eesti maakondade rahvariides laulupeoliste rongkäik on sama hirmuäratav kui Iraani islamistide burkades või parandzaades rahvajõugud; kultiveerides jubedat ürg-natsionalistlikku regilaulu, mis on internatsionalistidele-liberitele arusaamatu või isegi solvav.
Eestlaste laulupeod on üdini natsionalistlikud, koletu taustaga ja avaldavad negatiivset mõju naaberrahvastele.
(professor P.Bohlman, juudiuuringute juht ja juudi muusikategelane, eestlaste natsikuritegude jälitaja E.Zuroffi mõttekaaslane ning uue, rahvusülese Euroopa ülesehitaja =K.19.12.2007.=)"

Nüüd on tõesti suur oht, et meie alandlikud-lipitsevad-pugevad reeturpoliitikud võivad võtta ette mõningaid meetmeid laulupidude traditsiooni lõpetamiseks. Esimise sammuna võidakse katkestada mingil "objektiivsel põhjusel" suurpeo rahastamine.
Ohtlik on muidugi ka see, et üks tähtis juut on laulupeo vastu eriti räigelt sõna võtnud. Juutide soov on aga meie ZOG (Zionist Occupation Government) valitsusele täitmiseks. Palju aega laulupidude väljasuretamine siis aega võib võtta? Seda on muidugi raske ütelda, aga võib arvata, et oma paarkümmend aastat.

1 kommentaari:

Anonüümne 17. oktoober 2013, kell 12:29  

http://www.km.ru/tv/sergei-dorenko-o-sobytiyakh-v-za , video!Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP