RAHVUSLANE

Rahvuslane

pühapäev, 26. märts 2017

Õigusriigi põhimõtet on rünnanud kohus, mitte Martin Helme

Hea Matti Ilves!
 
Kindlasti olete juba tähele pannud, kui ulatuslikult on meedias asutud klohmima Martin Helmet, kes juhtis nädala alguses parlamendis teravas toonis tähelepanu sellele, et kohtunike omavolitsemise kaudu Eestile "homoabielu" pealesurumine on täiesti vastuvõetamatu, nii moraalelt kui ka õigusriigi ja võimude lahususe põhimõtte taustal.
 
Meie sihtasutuse seisukoht selles asjas on lihtne: võimude lahususe põhimõtet on rünnanud mitte riigikogu EKRE fraktsiooni esimees, vaid Tallinna Halduskohtu kohtunikud, kelle tegevust Helme kritiseeris.

Kohus ei ole mingi püha lehm, mida ei tohi kritiseerida. 

Vastupidi, kui kohus ületab jämedalt oma volituste piire, et suruda ühiskonnale peale vastuvõetamatut ja inimloomusega vastuolus olevat homoideoloogilist programmi, õõnestades seeläbi ühiskonna alusväärtusi, siis on kodanikel mitte ainult täielik õigus, vaid ka moraalne kohustus selline käitumine resoluutselt hukka mõista ja sellele vastu seista.

Meie sihtasutuse seisukohad selles küsimuses on tervikuna kokku võetud pressiteates, mille just mõne hetke eest paljudele ajakirjandusväljaannetele saatsin:


Puhkenud skandaali kohta saate lähemalt lugeda siit:


Lisaks eelnevale juhin Teie tähelepanu veel kolmandale temaatilisele artiklile, milleks on meie portaali Objektiiv peatoimetaja Veiko Vihuri repliik:


Igal juhul seisame me kindlalt nende positsioonide taga, mida ülalviidatud pressiteates väljendame ja teeme kõik endast oleneva, et takistada Eestile nn homoabielu pealesurumist kohtute kaudu.

Peagi anname peaministrile üle ka tuhandete inimeste pöördmised, millega taotleme kohaste seadusandlike sammude astumist selleks, et välistada Eesti Vabariigis välismaal sõlmitud homoseksuaalide liitude õiguslik tunnustamine abieluna ning tagada, et abieluna käsitletaks jätkuvalt üksnes mehe ja naise vahelist liitu.
 
Heade soovidega

Varro Vooglaid
Juhatuse esimees
SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks

1 kommentaari:

Unknown 26. märts 2017, kell 16:29  

Globalististja homoabielude soosijast presidentinnast ei ole ju kasu alles ta võttis sõna Helme vastuEesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP