RAHVUSLANE

Rahvuslane

kolmapäev, 3. august 2011

DEMONSTRATSIOONID DEMOKRAATIA KAITSEKS 29.08.2011.A. TALLINNAS JA TARTUS


Esmaspäeval, 29. augustil kell 12:00 korraldab Eesti Rahvuslik Liikumine Toompea lossi ees meeleavalduse, et ajal, kui Riigikogus toimub presidendivalimiste esimene voor, nõuda rahvale õigust valida ise presidenti ja pöörata tähelepanu tõsisele demokraatia puudujäägile Eesti Vabariigis.

„Eesti peab saama demokraatlikuks riigiks, kus valitseb kodaniku tahe,“ kinnitab ERLi juht Aivar Koitla. „Olukorras, kus kandidaate esitab ja nende vahel teeb valiku sama seltskond, pole võimalik erakondadest sõltumatu presidendi valimine. Eesti Vabariigi peamine esindaja rahvusvahelistes suhetes peab aga lähtuma ainult rahvuslikest huvidest. President peab olema Eesti ja eestlaste president!“

Meeleavaldusele oodatakse kõiki inimesi, kes ei ole rahul demokraatia sumbumisega Eestis, kes tahavad teha ise Eesti tulevikku puudutavaid otsuseid ja kelle jaoks rahvas on endiselt riigi kõrgeim võim.

Samal päeval ja kell 12.00 korraldab rahvaliikumine MTÜ Vabade Kodanike Ühendus Tartus Raekoja platsil toetusmeeleavalduse sama pealkirjaga

http://www.rahvuslikliikum​ine.ee/


Samal päeval 29.augustil kell 12.00 korraldab rahvallikumine MTÜ Vabade Kodanike Ühendus miitingu Tartu Raekoja platsil. Miiting toimub koostöös Eesti Rahvusliku Liikumisega, sest eesmärk on meil üks. Kes ei saa minna Tallinna, aga valutab südant Eestimaa pärast, neil on võimalik tulla oma meelsust näitama Tartus Raekoja platsil.

vabakodanik.ee

Kontakt: Veiko Rämmel, teoloog@gmail.com
Allikas: http://usk-lootus-armastus.blogspot.com/
_______________________
NB! Kellaaeg muudetud, algus kell 12.00, M.I.

0 kommentaari:Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP