RAHVUSLANE

Rahvuslane

kolmapäev, 22. oktoober 2014

Konservatiivne Rahvaerakond asutas Soome osakonna

Pressiteade,
Tallinn, 21.10.2014
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond asutas eile, 20. oktoobril, Soome eestlaste osakonna. Osakonna asutamiskoosolekule kogunes üle 20 inimese, kellest osad on erakonna liikmed, mitmed otsustasid liituda koha peal.
Osakonna juhatusse valiti Mare Liiger, Timo Kalaus, Malle Reinlo, Kersti Rääk ja Piret Janis. Juhatuse liikmed asuvad tõsiselt tööle Soome eestlaste koondamiseks, et aktiviseerida neid kaasa rääkima Eesti ühiskonna arengut puudutavates küsimustes.
Erakonna juhatusest olid asutamiskoosolekul kohal Martin Helme ja Jaak Madison. Martin Helme: “Tegemist on märgilise sündmusega, meie meelest on inimkapital kõige väärtuslikum Eesti vara ja me ei tohiks leppida, et lisaks muule kapitalile voolab Eestis massiliselt välja meile nii väärtuslik ja asendamatu inimkapital. Konservatiivne Rahvaerakond seisab kõigi eestlaste eest sõltumata nende asukohast ning annab selge signaali, et eestlased Soomes on vajalikud kodumaale ja me töötame loomaks võimalused nende tagasi pöördumiseks.”

Allikas: http://www.ekre.ee/konservatiivne-rahvaerakond-asutas-soome-osakonna/
Vaadake ka siit:
http://www.seitsmesed.ee/eesti/uudis/2014/10/21/erke-otsib-erakonnale-uusi-toetajaid-soomes-elavate-eestlaste-naol0 kommentaari:

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP