RAHVUSLANE

Rahvuslane

neljapäev, 2. jaanuar 2014

Aivar Pahk Facebookis

Seoses moslemi põrgu-põrsaste populatsiooni kasvuga Ühendkuningariigis, kasvab ka naiste distsiplineerimine „kosmeetiliste“ meetoditega:
Viimase 6 aasta jooksul on moslemite poolt naiste välimuse muutmine söövitavate ainetega kasvanud 3 korda. Kui 6 aasatat tagasi tähendati Inglismaal veel 56 säärast juhtumit, siis sellel aastal juba 144.

Moraal: Eile juhtusid sellised asjad meist kaugel Aasias, täna juba meie aia taga (Lääne- ja Põhja-Euroopas), homme võib sellise uudise „peategelane“ olla sinu või minu tütar.
Artikkel: http://shariaunveiled.wordpress.com/2013/08/31/as-the-muslim-population-increases-in-the-uk-acid-attacks-on-women-soar/

1 kommentaari:

Unknown 31. oktoober 2014, kell 14:58  

Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP