RAHVUSLANE

Rahvuslane

neljapäev, 30. jaanuar 2014

MATTI ILVES: MÕNED AMEERIKA PANGAD ON ASUNUD LUUREVÕRGUSTIKE MOODUSTAMISELE

Pangad soovivad ühiskonnas haarata üha suuremat võimu. Näiteks USA suurim, mitme rahandusliku skandaaliga seotud  Bank of America (BofA) on taas näidanud enda täielikku põlgust Ameerika rahva vastu ja asunud nüüd ründama põhiseaduslikku sõnavabadust ja seaduslikkust.

Mikael Thalen uudiste veebilehel "Storyleak" on kinnitanud, et BofA on loonud üksuse mille ülesandeks on jälitada mitmesuguseid poliitilisi gruppe. Jälgitakse ka sotsiaalmeedia veebilehti, nagu Facebook ja Twitter,  mitmete web rühmade poliitilisi ja anti-pangandusalaseid arutelusid.

Pankade luure teeb tihedat koostööd Föderaalse Juurdlusbüroo (FBI) ja teiste luureasutustega, seega föderaalsed asutused toimivad de facto täpselt nii, kui oleksid vaid Wall Street´i omanduses.
Enamik tegevusi, mida uurivad ajakirjanikud välja selgitanud on ebaseaduslikud ja mõningad vähemalt ebaeetilised.

Kasutatud allikas: http://americanfreepress.net/?p=14761

1 kommentaari:

Unknown 31. oktoober 2014, kell 12:08  

Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP