RAHVUSLANE

Rahvuslane

esmaspäev, 7. detsember 2015

Eesti kooli jõudis “homoperekonda” tutvustav lasteraamat

Eesti lasteni ja kooli on jõudnud lasteraamat, milles tutvustatakse siilipoiss Priidiku seikluste raames erinevaid peremudeleid, nende seas ka “perekonda”, kus on kaks “isa”. Raamatus jutustab pullipoiss Peeter, et tema esimene issi pull Roobert on kõige tugevam pull ja teine issi pull Paul teeb väga hästi süüa.

Kirjastuse TEA avaldatud Yann Walckeri tõlkeraamatus “Siil Priidik tahab uut perekonda” rändab siilipoiss mööda maad ja tutvub erinevate peremudelitega. Muu hulgas võib raamatust lugeda järgmist dialoogi: “Saa tuttavaks – see on minu issi Roobert,” ütleb Peeter. Ja lisab uhkelt: “Ta on kõige tugevam pull. Ja see on minu teine issi – Paul. Issi Paul teeb väga hästi süüa. Küllap sa näed, kui maitsev see on!” “Sul on kaks isa?” hüüatab Priidik. “Ma ei teadnudki, et see on võimalik!” “Muidugi on. Pealegi pole ma sinust kuigi erinev, sest ka minul on kaks vanemat.”

Haridus- ja teadusministeeriumist öeldi väljaandele Õhtuleht, et nende teada on tegu tavalise lasteraamatuga. Ministeeriumi kommunikatsiooniosakonna konsultandi Marit Valge sõnul on õpetajad ja koolid kirjanduse valikul vabad, ainuke tingimus on, et õppekirjandus ei läheks vastuollu riiklike õppekavade ja hariduse alusväärtustega.
Õhtulehe teatel on kõnealune raamat jõudnud ühte erivajadusega laste kooli. Sellest kõnelenud kartlik pedagoog ei soovinud avaldada oma nime ega kooli, kus ta töötab. Samas teatab Õhtuleht, et pedagoogid on parajalt vihased, kuna nad pidid kohustuslikus korras käima loengul, kus tutvustati “erinevaid peremudeleid”. Ühe Tallinna õpetaja sõnutsi “unustati ühel taolisel koolitusel mainida, et on ka selliseid peresid, kus on ema ja isa.”
Eesti Vabariigi valitsus peab vajalikuks teha välisriikide toel koolides aktiivset homopropagandat. Oktoobri alguses saatis haridusministeerium koolidele e-kirja, millega kutsuti õpetajaid osalema koolitusel lesbide, geide, biseksuaalide ja transseksuaalide olukorrast koolis ja hariduses. Koolituse läbiviijaks oli Kanada homoorganisatsioon EGALE ning koolituse järel kutsuti osavõtjaid Kanada saatkonna korraldatud vastuvõtule.
 Väljavõte raamatust “Siil Priidik tahab uut perekonda”. Pullipoiss Peeter tutvustab siilipoiss Priidikule oma kahte “isa”, mis olevat igati normaalne.

Allikas: http://objektiiv.ee/eesti-kooli-joudis-homoperekonda-tutvustav-lasteraamat/

2 kommentaari:

Anonüümne 7. detsember 2015, kell 10:51  

Lgp. lapsevanemad, haridussüteem veab meid alt, tehke kodus oma lastele ise koolitus. Laps usub ennekõige oma vanemaid, hiljem kooli. Tuleb öelda oma lastele, et haigeid on igasuguseid ja osad haiged on võimule lastud, kes üritavad oma haigust normaalseks nähtuseks teha, taunides loodusseadusi! Ja kahjuks on neid haiguseid palju!

Anonüümne 7. detsember 2015, kell 18:43  

See jälkus tuleks pöletada.Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP