RAHVUSLANE

Rahvuslane

pühapäev, 24. jaanuar 2016

Martin Helme: IRL tahab hakata Eestisse tooma 25 000 immigranti aastas!

Ennast rahvusliku ja konservatiivse erakonnana määratleva Isamaa ja Res Publica Liidu laupäeval välja käidud visioon Eesti tulevikust teeb isegi sotsidele silmad ette – selles pole midagi konservatiivset ega rahvuslikku, ütleb Riigikogu Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsiooni esimees Martin Helme.
IRLi esimees Margus Tsahkna teatas laupäevasel visioonikonverentsil, et 35 aasta pärast oleks eestlasi kaks miljonit. Ühtlasi leidis Tsahkna, et erinev emakeel või usk ei välista eestlaseks saamist.

„Arvestades seda, et neid eestlasi on hetkel kodumaal pisut alla miljoni ja välismaal umbes 100 000, siis teeme mõned ligikaudsed arvutused. Eeldame, et kõik välismaal olijad tulevad tagasi, saame miljoni kokku. Praegu sünnib aastas 14 000 last. Neid, kel vähemalt üks vanematest on eestlane, on umbes 9000. Eestis sureb aastas 15 000 inimest. Selleks, et me jõuaks kasvada 35 aastaga 800 000 võrra peaks aastas hakkama siin sündima 37 000 last aastas. See tähendab, et eestlastel peaks olema pea neli korda rohkem lapsi võrreldes praegusega. On see alles visioon! Isegi meie oma naisega ei jõua nii eeskujulikud olla [Martin Helmel kasvab peres neli last – toim.],“ ütles Helme.

Helme sõnul tuleb tähelepanu pöörata Tsahkna öeldule, et need kaks miljonit eestlast ei pea üldse rääkima eesti keelt või olema meiega sama karva, ega olema isegi mitte sündinud siinmail. „Seega, võib Tsahkna “eestlane” pärit olla Süüriast või Eritreast, võib olla moslem või ka vene õigeusku ja rääkida vene või araabia keeles, aga kui ta ise tunneb, et on eestlane, siis ongi eestlane,“ järeldab Helme.
„Seega, kui Tsahkna räägib kahest miljonist “eestlasest” 35 aasta pärast, siis ta näeb ette 23 000-25 000 immigranti aastas, kes kõik saavad “eestlasteks”. Ja seegi eeldab, et selle võõraste laviini eest ei põgene senised eestlased siit minema, vaid jäävad rõõmsalt Tsahkna visiooni täitma. No tõesti, on alles “visioon”! Kui siiani on IRL tahtnud olla olnud rahvuskonservatiivne, siis oma visioonikõnes teeb Tsahkna silmad isegi sotsidele ette. Ei ole rahvust, ei konservatiivsust.“

UU

Allikas: http://uueduudised.ee/martin-helme-irl-i-uus-visioon-tahendaks-eestile-kuni-25-000-immigranti-aastas/

0 kommentaari:

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP