RAHVUSLANE

Rahvuslane

pühapäev, 2. juuni 2013

MATTI ILVES: UNGARI HÄVITAB KÕIK MONSANTO GMO MAISIPÕLLUD

Ungari on üks vähaseid riike Euroopa Liidus, kes julgeb veel seista oma inimeste tervise eest. Hiljuti võeti seal vastu otsus hävitada 1000 aakrit GMO maisi põlde, mis olid seemendatud biotehnoloogia kontsernis Monsanto toodetud seemnetega.
Erinevalt paljudest teistest Euroopa Liidu riikidest on Ungari riik, kus geneetiliselt muundatud (GM) seemnete kasutamine on keelatud. Samuti peavad ettevõtjad tagama, et nende toodang on GMO vaba!

Kaupade vaba liikumine Euroopa Liidus tähendab, et ametiasutused ei uuri, kuidas seemned saabusid Ungarisse, kuid nad kontrollivad kus seda kaupa võib leida, ütles  Ungari aseriigisekretär Lajos Bognar.

Eestis on geneetiliselt muundatud seemnete kasutamine täielikult vaba ja antud talunike otsustada, milliseid tooteid nad kasvatavad. Hoolimata sellest, et paljud sõltumatud teadlased on uuringute tulemusel tõestanud, et GMO komponente sisaldav toit mõjub inimestele tervistkahjustavalt ja põhjustab koguni viljatust.
Ainukesena Eesti erakondadest on EKRE programmiline seisukoht keelata GMO komponente sialdavate toiduainete kasvatamine ja tootmine.

Kasutatud allikas: http://www.realfarmacy.com/hungary-destroys-all-monsanto-gmo-corn-fields/

Monsanto biotehnoloogilised (GMO) seemned on keelatud ja eemaldatud...

Miks teie riik ei ole siin?

Lisan veel ka ühe video:2 kommentaari:

Anonüümne 3. märts 2015 12:04  

Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-pos (amaah.credit.offer@gmail.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: ( maviscalos_laen_laenamine@outlook.com ). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

DO YOU NEED LOAN FOR PERSONAL BUSINESS? IF YES CONTACT OUR EMAIL ABOVE TO PROCEED WITH YOUR LOAN TRANSFER IMMEDIATELY OK.

Bak Imre 21. november 2016 13:59  

NEED LOAN URGENT, CONTACT US TODAY FOR MORE DETAILS.
Are you looking for a loan to clear off your dept and start up your own Business? have you being going all over yet not able to get a legit loan Company that will loan you? Here is your final solution, We can give you any amount you need provided you are going to pay back within the period of time given without any problem. Apply now and contact us for more details via email below.
Email: lbg.bakimre6336@gmail.com

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP