RAHVUSLANE

Rahvuslane

pühapäev, 2. märts 2014

Eesti kodanikud! EKK2 algatusrühm korraldab meeleavalduse

Eesti kodanikud! EKK2 algatusrühm korraldab plakatitega meeleavalduse Tartu Rahu & Eesti Põhiseaduse kaitseks 3. märtsil kell 17 Vabaduse väljakul.
Kutsume rahvast kõikjal Eestis üles Eesti Vabariigi Põhiseaduse ja Tartu rahulepingu kaitseks välja astuma, samuti diskuteerima, millesse kaasataks meie poolt valitud rahvaesindajaid!

Me oleme pool aastat kaitsnud Vabaduse väljakul avalikult Tartu Rahu ja Eesti territoriaalset terviklikkust, seega ka Eesti Põhiseadust, mida RE ja IRL tahavad kavandatava piirileppe abil Venemaaga rikkuda! Me oleme ainukesed, kes on tõestanud tegudega oma usaldusväärsust!
Kuna valitsev võim pole reageerinud avalikele deklaratsioonidele, mis nõuavad Tartu Rahu kaitsmist ja piiriläbirääkimiste katkestamist, siis oleme loonud Eesti Kodanike Komiteed2, mille ülesandeks on algatada üle Eesti rahumeelne vastupanuliikumine – nagu piketid, streigid, massiline lahkumine võimuorganitest, k.a. ka rahvavaenulikest erakondadest.

Eesmärk on üleüldine streik, et viivitamatult läbi viia erakorralised Riigikogu valimised! Meil on valida ainult kahe võimaluse – Eesti rahva elu ja surma vahel. Elu nõuab meilt uusi samme! Astume siis need sammud ja päästame üheskoos Tartu Rahu ja omaenda tuleviku! Levita infot, loo kõikjal komiteesid, toeta rahaliselt – Lastekaitseklubi, arve EE611010052007517000 SEB

Eesti Kodanike Komiteed2 (EKK2) algatusrühm – Miina Hint (hintmiina@gmail.com), Heiki Kortspärn, Hannes Vanaküla, Veiko Rämmel, Osvald Sasko (55542270), Jaan Hatto, Ilme Loik, Ingvar Tšižikov (Vabade Kodanike Ühendus), Assar Sild

Allikas: Facebook

0 kommentaari:Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP