RAHVUSLANE

Rahvuslane

reede, 7. märts 2014

Homoseksuaal: homoseksualistlik liikumine püüab hävitada perekonna ja kehtestada ideoloogilise diktatuuri

Hilary White - 04.03.2014

"Ma olen homoseksuaal, ent ma ei poolda nn homoabielu," ütles perekonna institutsiooni olulisust tunnustav prantsuse homoseksuaalne aktivist veebruarikuu alguses Itaalia katoliiklikule ajalehele.

Prantsusmaal abielu kaitseks formeerunud rahvaliikumise Manif Pour Tous kõneisik Jean-Pier-Dalaume Myard ütles ajalehele La Nuova Bussola Quotidiana, et homoseksualistide nn gei-õiguste liikumise ainus tõeline eesmärk on "perekonna institutsiooni hävitamine".

Myard andis intervjuu 11. veebruaril, vahetult pärast esimest suurt perekonna kaitseks korraldatud Manif Pour Tous meeleavaldust Itaalias.

Myard selgitas, et aeg on lõpetada vaikimine seonduvalt homoseksualistliku liikumise tõelise loomusega. Samuti rõhutas ta, et paljudel homoseksuaalidel "ei ole kõige vähematki pistmist homolobiga, mille ainsaks eesmärgiks on perekonna institutsiooni hävitamine."

"Alates 1970ndatest aastatest on Ameerika Ühendriikide homoaktivistlik liikumine võtnud endale meelevaldselt õiguse rääkida kõigi homoseksuaalide nimel, justkui sooviks me kõik abielu ja perekonna institutsioonide hävitamist," rääkis Myard katoliiklikule ajalehele. Tema sõnul on algselt juba varem formeerunud feministliku liikumise toetust nautinud USA homoliikumine jõudnud viimastel aastakümnetel ka Euroopasse ning seda suuresti tänu Euroopa Liidu ja muude organisatsioonide "astronoomilise" ulatusega rahastusele.

Myard väljendas homoseksualistliku liikumise suhtes erilist pahameelt, kuna see kasutab lapsi poliitilise vahendina oma ideoloogiliste eesmärkide saavutamiseks. Lapsi kasutatakse nagu trofeesid püüdluses sundida riike oma ideoloogilisi eesmärke heaks kiitma, pööramata pea mingisugust tähelepanu laste huvidele, õigustele ja heaolule. Pidevalt räägitakse "õigusest lastele", aga pea mitte kunagi "laste õigustest".

"Laps ei ole mingi objekt ega ka meditsiiniline produkt neile, kes väidavad end kannatavat armuvalu all," lisas ta. "25 aastat tagasi – täna olen ma 50 aastane – soovisin ma isegi ebaõiglastel ja isekatel kaalutlustel last. Täna mõtlen aga üksnes laste parimatele huvidele."

"Peame lõpuks ometi lõpetama vaikimise ja ütlema otse välja, et on vastuvõetamatu tuua lapsed mingite ideoloogiliste ambitsioonide rahuldamise ohvriks."

"Enne, kui räägime homoseksuaalide vabadusest ja võrdsusest seonduvalt laste saamisega, mõelgem hetkekski laste vabadusest ja võrdsusest seonduvalt õigusega emale ja isale. Kas ühiskonnas, mida praegu ette valmistatakse, ei ole enam laste sellisele õigusele kohta?"

"LGBT liikumine Prantsusmaal ja Euroopas üldiselt koosneb peamiselt militantidest, kes püüdlevad oma eesmärkide poole manipulatiivsete ja vägivaldsete meetoditega," lisas Myard.

Kuna Myard on homoseksuaal, kes seisab homolobi püüdlustele avalikult vastu, on ta saanud nii Facebooki vahendusel kui ka muul moel tõsiseid ähvardusi. Üks homoaktivist kirjutas näiteks, et kui oleks kodusõda, siis "lastaks Myard reetmise eest maha". Samuti on öeldud, et Myard tuleks elusalt tuhastada.

"Nad ei suuda taluda, et ma ei jaga nende vaateid. Ja ma ütlen seda tõesti otse ja valjult: tegemist on homoaktivistide poolse homofoobse suhtumisega ja totalitaristlike kalduvuste ilminguga." Homoaktivistid väidavad, et "homoseksuaalid ei tohi iseseisvalt mõelda ega otsuseid langetada".


Myard rõhutab, et tema positsioon ei ole kaugeltki ainulaadne ja et paljud homoseksuaalid jagavad tema vaateid. "Kõikjal Euroopas on palju homoseksuaale, kes ei leia, et homolobi neid esindaks, ent enamik neist ei läbe seda välja öelda, kartes kättemaksu."

Ta selgitab, et tegelikult on homoliikumine ise "homofoobne", kuna see püüab allutada kõik homoseksuaalid oma ideoloogilistelt defineeritud kategooriatele. "LGBT liikumine taandab kõik homoseksuaalid nende seksuaalsele identiteedile. See on solvav, sest meist surutakse teatud ohvristaatusesse ainult selleks, et rõhutada oma ideoloogiliste püüdluste olulisust."

"Meie sooviks on aga olla tunnustatud nendena, kes me oleme – meeste ja naistena – mitte aga mingi seksuaalse orientatsiooni esindajatena, mis on vaid üks aspekt meie elust ja pealegi aspekt, mis kuulub eraelu valdkonda," selgitas ta.

Myard lisas, et valdav osa kolossaalse ulatusega rahastusest, mis homoliikumisel tegutseda võimaldab, tuleb otse Euroopa Liidult. Eriliselt tõstis ta esile organisatsiooni nimega ILGA Europe, mida rahastab vahetult Euroopa Komisjon ning mis saab täiendavat ulatuslikku toetust Hollandi valitsuselt ja mitmetelt fondidelt, teiste hulgas ideoloogiliste ühiskondlike manipulatsioonide poolest tuntud miljardäri George Sorose Avatud Ühiskonna Fondilt.*

Ta tsiteeris ka hiljuti Euroopa Parlamendis vastu võetud Lunaceki raportit, millega anti kõigile Euroopa Liidu liikmesriikidele tungiv soovitus tunnustada homoliikumise püüdlusi kõigis ühiskonnaelu valdkondades. Samuti andis Itaalia valitsus hiljuti välja juhised ajakirjanikele, et nad kasutaksid sellist sõnavara, mis toetab homolobi eesmärke. Nende Euroopa Nõukogu dokumentidel baseeruvate juhiste kohaselt võib ajakirjanikke, kes nõuetest kinni ei pea, karistada reaalsete professionaalsete sanktsioonidega või veelgi rangemate karistustega.

Myardi sõnul näitavad niisugused edusammud, et "homolobi käsitleb Euroopa Parlamenti strateegiliselt olulise areenina, mille pinnalt oma eesmärkide poole püüelda ja muutused Euroopa riikide õiguskorras läbi suruda."

* Eestis tegutseb Avatud Ühiskonna Fondi allharuna Avatud Eesti Fond, mis on samuti rahastanud ulatuslikult homoliikumise püüdlusi meie kodumaal.

Artikkel avaldati algselt portaalis LifeSiteNews.com.

Allikas: http://www.decivitate.ee/?news_id=2192

0 kommentaari:Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP