RAHVUSLANE

Rahvuslane

laupäev, 17. juuni 2017

Václav Klaus: Tšehhil on aeg liidust lahkudaOma pöördumises rahva poole ütles endine Tšehhi president Václav Klaus, et riigil on aeg hakata valmistuma Euroopa Liidust väljumiseks.

 Klausi üleskutse kõlab nii:

“See on minu instituudi, see tähendab, et minu enda teadaanne seoses Tšehhi vastuvõetamatu kohtlemisega Euroopa Liidu poolt.
Me protesteerime fundamentaalselt ja resoluutselt Euroopa Liidu otsuse vastu algatada menetlus Tšehhi vastu seoses sellega, et me nii-öelda “ei respekteeri” migrantide vastuvõtmist Brüsseli poolt dikteeritud kvootide alusel.

Me protesteerime katse vastu karistada meid ja sundida meid jõuga kuulekusele.
Neile, kes sellest veel aru pole saanud: astudes selle sammu on Euroopa Komisjon näidanud täpselt ära, milline on Tšehhi positsioon Euroopa Liidus, ning millised on selle tippesindajate kavatsused meie suhtes.

Me ei luba vaadata endale ülevalt alla, nagu see nüüd … on juhtunud. See pole mingi banaalsus. See on uus, seninägematu asi. Me seisame vastu eesmärgile sundida meid asustama oma riigi territooriumi sundkorras välismaalastega.
Me keeldume lubamast muuta meie maa mitteassimileeruvatest kogukondadest koosnevaks multikultuuriliseks ühiskonnaks, nagu me seda praegu näeme Prantsusmaal ja Suurbritannias. Ja ma ei hakka isegi mainima terrorismi – praegu peaaegu igapäevast –, mis massilise migratsiooniga seondub.

Me hülgame argumendi, et me peame lihtsalt olema kohal, et me peame lihtsalt olema Euroopa otsustusprotsessi juures, et me peame olema selles niinimetatud “tuumikus” ning samas, olles küll Euroopa Liidu otsuste tegemise protsessi juures, ei ole meie need, kes otsusi vastu võtavad.
Praktiliselt ei ole meie kohalolekul mingit mõtet. Meie häält ignoreeritakse.
Otsuseid ei tehta mitte meiega kooskõlas, vaid meie kohta (nagu 1938. aastal Münchenis – toim).
Ärgem andkem järele väljapressimisele, ähvardustele jätta meid ilma Euroopa Liidu toetustest.
Me ei vaja toetusi ja me ei taha neid.

Me hülgame mõlemad, nii meie maksed Brüsselile kui toetused meile Brüsselist.
Me hülgame selle pahaloomulise poliitika, mida jõu abil edendab Euroopa Liit tervikuna.
Kõigest sellest saab teha üheainsa võimaliku – ja samal ajal ainsa vajaliku – järelduse: on aeg hakata valmistama ette meie maa väljumist Euroopa Liidust.
See on ainus tee meie Riigile, mille me oma esivanemailt oleme pärinud.
Ja mille pärandamine järeltulevatele põlvedele, mille alalhoidmine ja päästmine meie enda omanduses olevana on meie kohus.”

Allikas: http://objektiiv.ee/vaclav-klaus-tsehhil-aeg-liidust-lahkuda/
_______________
Alles ilmus selline artikkel, SIIN. "Euroopa Liidu otsuste tegemise protsessi juures, ei ole meie need, kes otsusi vastu võtavad. Praktiliselt ei ole meie kohalolekul mingit mõtet. Meie häält ignoreeritakse."
Nii on ka Eestiga, kui me julgeme üldse häält teha ja ELi kuulumisel ei ole mingit mõtet!
M.I.

0 kommentaari:Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP