RAHVUSLANE

Rahvuslane

teisipäev, 17. juuli 2018

Donald Trump: Euroopa olukord on immigratsiooni tõttu väga kurb

 Kuninganna Elizabeth II ja USA president Donald Trump. Foto: Scanpix

Pärast NATO tippkohtumist Suurbritanniasse saabunud USA president Donald Trump hoiatas massilise sisserände tagajärgede eest ning märkis, et tegemist on Euroopa jaoks äärmiselt negatiivse asjaga ning et see muudab Euroopa kultuuri.

“Ma arvan, et see on olnud Euroopa jaoks väga halb. Euroopa on koht, mida ma tean väga hästi ning see, mis on juhtunud, on karm. … Te näete samamoodi terroriakte, nagu minagi. Me näeme neid… palju,” kõneles USA president koos Briti peaministri Theresa Mayga antud pressikonverentsil reede pärastlõunal.
“Ma arvan, et see muudab kultuuri. Minu arvates on see Euroopa jaoks väga negatiivne asi,” jätkas Trump.

“Vaadake, mis toimub. Heitke pilk sellele, mis toimub erinevates riikides, kus eales polnud raskusi, eales polnud probleeme. Olukord on väga kurb, väga kahetsusväärne.”
Trump lisas, et üks põhjusi, miks ta USA presidendiks valiti, oli nimelt immigratsioon.
Ka väljaandele The Sun antud intervjuus hoiatas Donald Trump, et Euroopa on immigratsiooni tõttu oma kultuuri kaotamas.

“Ma leian, et see, mis Euroopale on osaks saanud, on häbiväärne. On häbiväärne, et Euroopas lubati immigratsioonil aset leida,” märkis Trump.
 Donald Trumpi visiidi vastu protestijad Londonis. Foto: Scanpix

 USA presidendi visiidi ajal avaldasid Londonis, mida juhib moslemist linnapea Sadiq Khan, Trumpi vastu protesti vasakpoolsed, seksuaalvähemused jt, linna kohale lennutati “Beebi-Trump”.

Allikas: http://objektiiv.ee/donald-trump-euroopa-olukord-immigratsiooni-tottu-vaga-kurb/


1 kommentaari:

Strut 18. juuli 2018 12:30  

https://www.facebook.com/InTheKnowByAOL/videos/1889711154664716/?hc_ref=ARTw3jf3wAawVVmK2rAz0QUbdg5gGQDIMRQcLS-1bjNgMjM4nlmsiwGjGyVesAXcBmgEesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP