RAHVUSLANE

Rahvuslane

pühapäev, 22. juuni 2014

Iseseisvuspartei kaotas kohtus häältelugemise vaidluse

, 20. juuni 2014
(TEET MALSROOS)
Riigikohus ei rahuldanud Eesti Iseseisvuspartei taotlust lugeda Ida-Virumaal ja Tallinnas üle Euroopa Parlamendi valimiste hääletussedelid.
Iseseisvuspartei esimees Vello Leito pöördus Tallinna linna ja Ida-Viru maakonna valimiskomisjoni ning vabariigi valimiskomisjoni poole ja palus tühistada Tallinna linna ja Ida-Viru maakonna valimiskomisjoni otsused, millega kinnitati Euroopa Parlamendi valimiste tulemused. Leito palus üle lugeda kehtivad ja kehtetud ning kasutamata hääletussedelid. Valimis-
komisjonid keeldusid sellest. Partei taotles kohtus kasutamata hääletussedelite ülelugemist, sest partei hinnangul on tekkinud põhjendatud kahtlus nende väärkasutamises. "Valimiste üldpilt on õõnestanud meie usaldust Euroopa Parlamendi valimiste tulemuste suhtes ning keeldumine täiendavast ülelugemisest vaid süvendas kahtlusi valimiste aususes," selgitas Vello Leito
ERRile. Nüüd Eesti Iseseisvuspartei taotlust arutanud riigikohus ei võtnud seda menetleda.

Allikas: http://www.ohtuleht.ee/584589/iseseisvuspartei-kaotas-kohtus-haaltelugemise-vaidluse

5 kommentaari:

Anonüümne 22. juuni 2014 14:30  

http://www.youtube.com/watch?v=NizywOT5kSg uus siiditee, hiina saatkonnad ja kaubakojad juhivad poliitikat baltikumis ja kogu maailmas.

Anonüümne 22. juuni 2014 19:22  

kAS KUSKILE MUJALE PÖÖRDUDA POLE,VÄLJASPOOLE EESTIT, SIIN ON KORRUPTANTIDEST KÕIK LÄBI IMBUNUD...

Anonüümne 23. juuni 2014 01:09  

http://www.youtube.com/watch?v=v9dhSXZaV4o hea kokkuvõte !

Anonüümne 23. juuni 2014 15:51  

Kuna valimistel kaamerate paigaldamisest ei taheta kuulda midagi siis soovitan RK valimistele paigaldada eraviisliselt piilukaamerad.

Anonüümne 23. juuni 2014 22:21  

http://www.youtube.com/watch?v=NizywOT5kSg uus siiditee korea-hiina-india-iran-emiraadid-israel-türgi jne. rail baltika on vaid uue siiditee osa (hiina>kasahstan>orenburg>st.peterburg>murmansk ja valgevene>poola>saksamaa siis leedu>läti>eesti>soome>arctic corridor>arctic way>alaska>bering>jaapan>hiina bejing sadam). hiina, india, israeli, jaapani, türgi saatkonnad ja kaubakojad juhivad olukorda baltikumis ja kogu maailmas. uus mongol empire. google!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP