RAHVUSLANE

Rahvuslane

neljapäev, 17. mai 2012

VEIKO RÄMMEL: SUUR VEND LÄHENEB SUURTE SAMMUDEGA

Andrus Aaslaid ei jõua tänases Delfis nutitelefoni ära kiita. Mind aga teeb selline kirjatükk üliettevaatlikuks. Kui me tavatelefoni abil nii lihtsalt riigipoolt jälgitavad ei olnud, siis nutitelefoniga oleme seda koheselt. Sama asi siis kui meile hakatakse kiipe paigaldama. Ma olen enam kui kindel, et  meie ühiskond jõuab peagi ka selleni, sest eksperimentaalseid kiipe on juba paigaldatud. Pealegi peaks tänaseks selge olema, et Euroopa Liit on vaid esimene samm totaalse maailmavalitsuse ja üleüldise, kui lubate, fašistliku, jälgimisühiskonna poole.
Suur Vend läheneb suurte sammudega, Johannese ilmutuseraamat kirjeldab sellist olukorda, kui maailmalõpu algust. Kes huvitub see võib ise uurida.
 

1 kommentaari:

Anonüümne 17. mai 2012, kell 21:17  

RFD chip ehk tark kiip on järgmine samm,millega pannakse üks ahel inimesele juurde. Muide,kes väga hoolikalt viitsib uurida leiab Piiblist mainitud 666 numbri peidetud kujul igalt kiipkaartilt ,mis hetkel kasutuses on üles. Aga muidugi see nõuab ka teatavat osavust alati pole vastus otse silma all.
Googeldage: John Todd Testemony of Witchkraft. Mees rääkis juba 70datel Ameerikas,et säärased asjad on tulemas.Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP