RAHVUSLANE

Rahvuslane

teisipäev, 26. juuni 2012

VABAMÕTLEJA: Suur Läti Edulugu!

Miks nii paljud keskpankurid, poliitikud ja arvamusliidrid imetlevad suurepärast kasinuspoliitikat? Selle põhjuseks on Läti edulugu! Seda on võimalik saavutada ka Sinul! Läti majanduskasv kujutab endast maailma suurimat kasinusmehhanismi! 5,5% kasvu – edu! Et saavutada Läti-sarnane kasinuspoliitika edulugu, pead Sa majanduse tükeldama ja puhastama kui priske peedi liigsest luksusest! Läti majandus tõmbub valulikus surutises kokku, kui pangad kugistavad nagu haiged sead. Aga tugev lätlane kannatab sea nimel! Esmalt pead sa kannatama mitte olema piripill! Tulema toime 20. protsendise töötusmääraga just nagu Läti. Nüüdseks on töötusmäär ainult 15% – edu! Läti majandus kasvab veelgi, kui sajad tuhanded töötud lahkuvad riigist, mis parendab töötuse näitajaid! Näete nüüd? Ranged kärped: edu! See on võimalik ka Sinul! Kärpige üleliigseid riiklike liiasusi nagu koolid, tuletõrje ja ohutus ning olete sama edukad nagu tugev Läti! Just nagu oleksite just kaljult alla hüpanud, palju kannatanud ja seejärel tõusnud 5,5% kraatri kohale – edu! Palju naudingut läbi kannatuste… Suures Läti Eduloos! Te kõik saate olla justkui Läti! … see on ju hea?
Aga kui nüüd vahetada Läti Eesti vastu ... ?
Allikas: http://www.vabamotleja.info/

3 kommentaari:

Anonüümne 26. juuni 2012 17:07  

Tõlkige mõni Bill Cooperi raadiosaade ära ja pistke see üles. Seal räägib ta kuidas Uus maailmakord, läbi erinevate projektide nagu Agenda 21 hakkab lahti hargnema. Vaja võin viited kätte anda,kust mida leida ja tõlkida.

Matti Ilves 28. juuni 2012 16:45  

Pöörduge allika poole:
http://www.vabamotleja.info/

Anonüümne 16. veebruar 2015 10:54  

Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed
erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-pos (amaah.credit.offer@gmail.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

DO YOU NEED LOAN FOR PERSONAL BUSINESS? IF YES CONTACT OUR EMAIL ABOVE TO PROCEED WITH YOUR LOAN TRANSFER IMMEDIATELY OK.

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP