RAHVUSLANE

Rahvuslane

neljapäev, 28. juuni 2012

Venemaa valitsus otsustas keelata linkimised materjalidele, mida peab äärmuslikuks

Venemaa sideministeerium avaldas oma kodulehel sellekohase seaduseelnõu, millega tehakse parandus ka haldusõigusrikkumiste koodeksi paragrahvi, mis käsitleb ekstremistlike materjalide tootmist ja levitamist. Parandusega võrdsustatakse nende levitamisega "informatsiooni- ja kommunikatsioonivõrgu Internet saitidele hüperlinkide paigutamine sellistele materjalidele", vahendas RahvusRinghääling. Selle paragrahvi rikkumise eest võib eelnõu kohaselt ametiisikut karistada 2000 kuni 5000 rubla (49 kuni 122,5 eurot) suuruse trahviga, juriidilisele isikule (näiteks massiteabevahendile) aga määrata trahvi 50 000 kuni 100 000 rubla (1225 kuni 2450 eurot) või peatada tema tegevus 90 päevaks.
Praegu on ekstremistlike materjalide nimekirjas 1256 raamatut, brošüüri, artiklit, videot, lauluteksti jms. Materjali sellesse nimekirja paigutamiseks piisab rajoonikohtu otsusest.

Allikas: http://bhr.balanss.ee/

1 kommentaari:

Anonüümne 16. veebruar 2015 10:53  

Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed
erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-pos (amaah.credit.offer@gmail.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

DO YOU NEED LOAN FOR PERSONAL BUSINESS? IF YES CONTACT OUR EMAIL ABOVE TO PROCEED WITH YOUR LOAN TRANSFER IMMEDIATELY OK.

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP