RAHVUSLANE

Rahvuslane

esmaspäev, 14. juuli 2014

Aidake nälgivaid ameeriklasi

Sven Kivisildnik, Facebook

(:)võimalusel aidake nälgivaid ameeriklasi, ma mõistan, muidugi ma mõistan, et ressursid on piiratud ja esmajärjekorras tuleb toetada 1. iisraeli püha sõda massimõrvade vormis 2. süüria kõrilõikajate püha sõda eriti verise terrori vormis 3. kõiki palgasõdureid ja palgamõrvareid ilma ühegi erandita 4. rahvusvahelist banditismi ukrainas ei saa lasta nälga surra, see on selge 5. tuleb jätkata verelaskmist afganstaanis, iraagis, liibüas ja kurat teab veel kus, odav see muidugi ei ole 6. igasuguseid muid kaabakaid ja jätiseid, eelkõige pankureid ja korrumpeerunud poliitikuid tuleb täiega nuumata, lõhki nad ometi ei lähe 7. halisevad seksualistid tahavad pillerkaaritada 8. tuleb ehitada raudtee, sest maanteed ei toonud õnne ega küllust, raudtee aga toob kindlasti, maksku või triljon 9. oleksin unustanud jalgplli, mitte just kallis lõbu aga tasuta seda nalja ka ei saa 10. kümnendale kohale asetaksin ameerika vaesed, kellel ei ole midagi õgida, nad on ikkagi meie liitlased näljas ja viletsuses.
http://www.truth-out.org/news/item/24724-joel-berg-how-hungry-is-america

1 kommentaari:

Unknown 11. märts 2015 15:00  

Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-pos (amaah.credit.offer@gmail.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: ( maviscalos_laen_laenamine@outlook.com ). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

DO YOU NEED LOAN FOR PERSONAL BUSINESS? IF YES CONTACT OUR EMAIL ABOVE TO PROCEED WITH YOUR LOAN TRANSFER IMMEDIATELY OK.

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP