RAHVUSLANE

Rahvuslane

laupäev, 12. juuli 2014

Homoaktivistid kaebasid kohtusse Tallinna perekonna­seisu­ameti

Kaitskem üheskoos perekonda, Facebook

Homoaktivistid kaebasid kohtusse Tallinna perekonna­seisu­ameti, kuna ei saa registreerida "homoabielu". Juhataja Katrin Kask on veendunud, et kooselu­seaduse vastu­võtmine homoaktiviste ei rahulda.

"Need inimesed, kes kooselu teemal on kohtusse pöördunud, on järje­kindlad ja ei jäta asja enne kõige kõrgema kohtuni jõudmata," rääkis Katrin Kask.

"Ma arvan, et kooselu­seadus, kui ta vastu võetakse, võib küll algul korraks pingeid leevendada, aga varsti hakkab surve jälle peale. Välismaa kogemused näitavad, et kooselu lubavale ja aktsepteerivale seadusele järgneb sam­a­sooliste abiellumist sätestav seadus."

Kooseluseaduse läbisurujad korrutavad aga pidevalt avalikkust eksitavalt, et kooseluseadusel ei ole "homoabielu" seadustamiseks eelduste loomisega midagi pistmist.
http://tallinncity.postimees.ee/2854011/homoseksuaalid-ahvardavad-tallinna-perekonnaseisuametit-kohtuga

1 kommentaari:

Unknown 11. märts 2015 15:02  

Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-pos (amaah.credit.offer@gmail.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: ( maviscalos_laen_laenamine@outlook.com ). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

DO YOU NEED LOAN FOR PERSONAL BUSINESS? IF YES CONTACT OUR EMAIL ABOVE TO PROCEED WITH YOUR LOAN TRANSFER IMMEDIATELY OK.

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP