RAHVUSLANE

Rahvuslane

esmaspäev, 7. juuli 2014

Demograafiline katastroof Eestis

Nõmme TV foto, suurendamiseks klikkige tabelil

Raivo Orgusaar, Facebook
Nüüd ehk mõistavad paljud, miks seda pederallaseadust kõikjal Euroopas ja ka Eestis jõuga veel ka läbi suruda püütakse. Lihtsalt on Agenda 21 põhjal kavas Euroopa alad ja ka Eesti sealhulgas valgest rassist lihtsalt tühjaks suretada.
Ainus, mida selle taustal veel teha saab, on hakata sünnitama, muutuda taas beibedest naisteks, emadeks ja sünnitada 3-6 last iga naiseks loodud Inimolevuse poolt, kuid seda Meie ühiskond kahjuks ei soodusta ja pigem tehakse maha emadust ja tähtsustatakse karjäärinaisteks saamist, ehk elu lastetu või ükisklapselise karjäärinaisena. Milleks, kellele on vaja elu raha nimel ja loobumist selle nimel sellest, milleks siia ilma sündinud ollakse?
Mõelgem arukad naised ja hakakem armastama lapsi ja nautima emaksolemist.
_________________
Lisaks Agenda 21-st: http://rahvuslane.blogspot.com/2012/06/matti-ilves-agenda-21-depopulatsioon.html
M.I.

4 kommentaari:

Anonüümne 7. juuli 2014 12:41  

http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/esp_sociopol_depopu36.htm

Anonüümne 7. juuli 2014 22:39  

otsing google: depopulation või программа депопуляции. baltikum ja venemaa on samal tasemel.

Anonüümne 7. juuli 2014 23:23  

http://www.youtube.com/watch?v=4H8ja2IprOo
ehk eeskujuliku riigi narva mnt saatkond ruulib ka baltikumis ja kogu maailmas?

Unknown 11. märts 2015 15:05  

Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-pos (amaah.credit.offer@gmail.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: ( maviscalos_laen_laenamine@outlook.com ). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

DO YOU NEED LOAN FOR PERSONAL BUSINESS? IF YES CONTACT OUR EMAIL ABOVE TO PROCEED WITH YOUR LOAN TRANSFER IMMEDIATELY OK.

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP