RAHVUSLANE

Rahvuslane

esmaspäev, 28. juuli 2014

Tule kuulama Konservatiive Arvamusfestivalil!

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond on maailmavaatelise kohvikuga esindatud 16ndal augustil Paides Vallimäel teist korda toimuval Arvamusfestivalil. Festivalil on päevakavas arutelud neljal väga kriitilisel teemal:

12:00-13:30 Eesti julgeolek ebastabiilses maailmas
14:00-15:30 Eesti ettevõtluse areng väliskapitali konkurentsis
16:00-17:30 Noored poliitikas – Eesti tuleviku kujundajad?
18:00-19:30 Sotsiaalsüsteem – kirstunael Eesti liberaalsele võimule?

Aruteludel on esinejaid lisaks EKRE liikmetele ka erakonnaväliseid. Esinejate nimekiri aruteludel on veel muutuv, kuid kindlasti on aruteludel osalejateks Martin Helme, Ruuben Kaalep, Veiko Valgepea, Jaak Madison, Toomas Laanpere.
Lisaks on võimalik jälgida Konservatiivide kava ja esinejate nimekirja Arvamusfestivali kodulehel: http://www.arvamusfestival.ee/events/category/ekre/

Allikas: http://www.ekre.ee/tule-kuulama-konservatiive-arvamusfestivalil/


1 kommentaari:

Unknown 11. märts 2015 14:49  

Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-pos (amaah.credit.offer@gmail.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: ( maviscalos_laen_laenamine@outlook.com ). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

DO YOU NEED LOAN FOR PERSONAL BUSINESS? IF YES CONTACT OUR EMAIL ABOVE TO PROCEED WITH YOUR LOAN TRANSFER IMMEDIATELY OK.

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP