RAHVUSLANE

Rahvuslane

neljapäev, 10. juuli 2014

Pagariettevõte Ashers Baking Co seisab silmitsi õiguslike tagajärgedega

Kaitskem üheskoos perekonda

Põhja-Iirimaa pagariettevõte Ashers Baking Co seisab silmitsi õiguslike tagajärgedega, kuna keeldus valmistamast kooki, mida pidid kaunistama laste telesarja Sesame Street tegelaste Berti ja Ernie kujutised ning tekst „toeta geiabielu“.
Tellimus tühistati, kuna see läks vastuollu ettevõtte juhtide usuliste veendumustega, kes ei toeta „homoabielu“ seadustamist Põhja-Iirimaal. Ameti­võimud näevad juhtunus „illegaalset diskrimineerimist“.
Ettevõtet nõustava organisatsiooni The Christian Institute juht Colin Hart nentis, et Briti valitsus ei kuulanud avalikkuse ja õigus­ekspertide hoiatusi, et traditsioonilise abielu pooldajad jäävad ilma õiguslikust kaitsest.
„See tähendab, et miljoneid tavainimesi, kes ei nõustu homo­abieluga, hirmutatakse ja ähvardatakse reaalsete õiguslike sammudega poliitilist korrektsust esindavate jõudude poolt, juhul kui nad oma südame­­tunnistusest lähtudes keelduvad pakkumast kaupu või teenuseid kampaaniate heaks, millega nad ei nõustu või mida nad ei toeta,“ ütles Hart.
See on vaid üks näide paljudest selle kohta, mis ka meie ühiskonnas toimuma hakkab, kui me homoliikumise pealetungile vastu ei seisa.
http://www.telegraph.co.uk/news/politics/10952494/Bert-and-Ernie-gay-marriage-cake-leaves-Christian-bakery-facing-court-threat.html

Allikas: Facebook

1 kommentaari:

Unknown 11. märts 2015 15:03  

Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-pos (amaah.credit.offer@gmail.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: ( maviscalos_laen_laenamine@outlook.com ). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

DO YOU NEED LOAN FOR PERSONAL BUSINESS? IF YES CONTACT OUR EMAIL ABOVE TO PROCEED WITH YOUR LOAN TRANSFER IMMEDIATELY OK.

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP