RAHVUSLANE

Rahvuslane

pühapäev, 6. juuli 2014

Professor Rein Einasto liitus Konservatiivse Rahvaerakonnaga

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Pressiteade
Tallinn, 04.07.2014


Eesti rahvuskivi idee algataja geoloogiaprofessor Rein Einasto astus reedel Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna liikmeks. Einasto põhjendas oma otsust veendumusega, et Konservatiivne Rahvaerakond on ainus tõsine opositsioonierakond Eestis, kes teeb sisulist süsteemikriitikat ultraliberaalsele maailmavaatele.

„Minu jaoks on kultuuride omanäolisus ja rahvuslik eripära väärtus number üks,“ selgitab professor Einasto. „Praeguses globaalsete muutuste olukorras on mulle selge, et liigume üleilmastumisest kogukonnastumise suunas. Meil on vaja selles olukorras tagada oma rahvuskultuuri kestlikkus.“

Rein Einasto oli üks paekivi rahvuskiviks kuulutamise eestvedajaid, ta on Tallinna Tehnikakõrgkooli geoloogiaprofessor.

Allikas: http://www.ekre.ee/professor-rein-einasto-liitus-konservatiivse-rahvaerakonnaga/

1 kommentaari:

Unknown 11. märts 2015 15:05  

Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-pos (amaah.credit.offer@gmail.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: ( maviscalos_laen_laenamine@outlook.com ). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

DO YOU NEED LOAN FOR PERSONAL BUSINESS? IF YES CONTACT OUR EMAIL ABOVE TO PROCEED WITH YOUR LOAN TRANSFER IMMEDIATELY OK.

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP