RAHVUSLANE

Rahvuslane

esmaspäev, 28. juuli 2014

Mart Helme: Putini Venemaa on muutunud paariariigiks

Foto: Tairo Lutter / Postimees


Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esimees Mart Helme ütles laupäeval Sinimägedes 1944. aasta kaitselahingutele peetud mälestusüritusel veteranidele kõnet pidades, et president Vladimir Putini juhitav Venemaa on muutunud paariariigiks ning see reaalsus on ohuks Eesti julgeolekule.
«Teame ajaloost, et ka varem on Venemaa olnud paariariik ja et just siis on ta olnud oma naabrite vastu kõige agressiivsem. Nii oli Stalini ajal, nii oli bolševike võimuletuleku järel revolutsiooniaegsel Venemaal, aga ka Peeter I ajal ja loomulikult Ivan Julma ajal. Kõigil neil kordadel on tulnud ka eesti rahval ennast Venemaa rünnakute vastu kaitsta. Peame olema selleks valmis vaimselt ja füüsiliselt ka praegu,» ütles Helme.
Konservatiivse Rahvaerakonna delegatsioon pani langenud kangelaste mälestuseks pärja. Mart Helme ütles pärja asetamise järel, et eesti rahval on vaja ka praegu Sinimägede ja Lembitu aegset vaimu.
Toimetaja:
Andres Einmann


Allikas: http://www.postimees.ee/2868843/mart-helme-putini-venemaa-on-muutunud-paariariigiks

1 kommentaari:

Unknown 11. märts 2015 14:49  

Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-pos (amaah.credit.offer@gmail.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: ( maviscalos_laen_laenamine@outlook.com ). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

DO YOU NEED LOAN FOR PERSONAL BUSINESS? IF YES CONTACT OUR EMAIL ABOVE TO PROCEED WITH YOUR LOAN TRANSFER IMMEDIATELY OK.

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP