RAHVUSLANE

Rahvuslane

kolmapäev, 13. aprill 2016

Georg Kirsberg: KAPOst on saanud Brüsseli vasakeliidi ketikoer


KAPOst on saanud Brüsseli vasakeliidi ketikoer frown-emotikon. Loodetavasti on ka siin grupis mõni KAPO nuhk, kes minuga kohvi jooma tulla sooviks.

Sellist jama, rumalust ja nõdrameelsust ei oleks ma isegi KAPOst oodanud. Meil on oma riigi ametiasutustega juba tõsine probleem tekkinud. Sisuliselt Eesti riigil ametiasutusi polegi, on ainult Brüsseli asutused Eestis, mida juhivad tallalakkujast ametnike mentaliteediga "juhid".

Kapo: pagulastega hirmutavatele rahvuspopulistidele on Vene propaganda hea liitlane
Artikkel: http://www.postimees.ee/3652237/kapo-pagulastega-hirmutavatele-rahvuspopulistidele-on-vene-propaganda-hea-liitlane

Peale selle saatis Georg Kirsberg KAPOle veel järgmise kirja:
http://www.georgkirsberg.eu/#!Kiri-KAPOLE/c1t68/570ccf2f0cf20ee5e3c12513

Allikas: Facebook

1 kommentaari:

Anonüümne 13. aprill 2016, kell 16:14  

Rootsi näiteks keeldus ühepoolselt EL poolsest despootlikust nõudmisest muuta enda rahva soove ja tavasid ning ei juhtunudki midagi.

Meil lastakse kohe püksi või vastupidi, rõõmustatakse hulluks, et saab jälle kintsu kraapida ja enda rahvale siga keerata. Asi on eelkõige põhimõttes olla suveräänne ning lõpetada EL poolne soigumine ja räigete ähvarduste kuulamine.

http://tarbija24.postimees.ee/1070902/rootsi-ei-kavatse-euroopa-liidu-noudmisel-snus-i-keelataEesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP