RAHVUSLANE

Rahvuslane

pühapäev, 1. veebruar 2015

1 Minuti Loeng - Inimsöömine kui armastuse akt (Mele Pesti)

Eesti Rahvusringüääling on jõudnud täisti uuele liberaal-euroopalikule tasemele! Nende kaasabil antakse üks hoop teise järel traditsioonilisele perekonnale, juurutatakse absoluutselt moraalituid eluviise, propageeritakse Euroopa Liidu kaasabil uut toitu - putukaid, lugege SIIT. Kas nüüd tuleb siis "armastusega" hakata meil ka inimsööjateks? Rahvas, aeg on tõesti ärgata! Kohtume valimistel.
M.I.
____________
Varro Vooglaid Facebook´is:
" Nii ta läheb. Kõik tabud tuleb murda. Ja mis oleks selleks tavapärasem ja juba sissetöötatum tee kui esitleda neid lääne kultuuris juurdunud põhjendamatute eelarvamustena. Kus ma küll olen seda juttu juba nõrkemiseni kuulnud... Nagu ikka, võtakse üks pahe ja püütakse näidata, et miks ei võiks seda tegelikult käsitleda hoopis hüvena. Selline on paraku kultuurirevolutsionääride iiveldamaajav pale ja annaks Jumal, et rohkem inimesi sellest piisavalt kiiresti aru saaks, nähes ideoloogilisi jõujooni, mis paljud küsimused tervikuks kokku seovad."

1 kommentaari:

Anonüümne 24. veebruar 2015, kell 11:20  Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed
erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-pos (amaah.credit.offer@gmail.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: ( maviscalos_laen_laenamine@outlook.com ). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

DO YOU NEED LOAN FOR PERSONAL BUSINESS? IF YES CONTACT OUR EMAIL ABOVE TO PROCEED WITH YOUR LOAN TRANSFER IMMEDIATELY OK.Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP