RAHVUSLANE

Rahvuslane

esmaspäev, 16. veebruar 2015

David Icke: Aeg on teadvustada, et me elame illusioonis

USA raadiosaatele “The Meria Heller Show“ andis intervjuu inglise kirjanik ja vabamõtleja David Icke, kes on tuntud oma jõuliste seisukohtadega teemal “kes või mis tegelikult kontrollib kogu maailma”. Icke’ilt on seni ilmunud 19 raamatut ja tema viimaseks teoseks on “Remember Who You Are: Remember ‘Where’ You Are and Where You ‘Come’ From” (e. k Pea meeles, kes sa oled: Pea meeles, “kus” sa oled ja kustkohast sa “tulnud” oled).

Icke on kirjutanud juba üle 20 aasta sellest, et sionistlike maailmavalitsejate ja vabamüürlaste plaan on luua meie planeedist globaalne vangla, kus inimestest saaksid hirmu all elavad orjad. Selle plaani elluviimiseks manipuleeritakse reaalsusega, mida me enda ümber tajume viie meelega – inimestele luuakse tegeliku asemel uus pilt, mille abil on neid lihtsam kontrollida.

Sümbolism kui värav inimteadvusse
Visuaalse reaalsuse tajumist juhib inimaju paarisentimeetrine osa aju tagaküljes ja see ongi saanud tegelikkuse vastuvõtmise mängumaaks. See reaalsus moodustab 80% informatsioonist, mida aju vastu võtab – just selle pärast kasutavad vandenõulased nii palju sümbolismi – visuaalseid pilte, mis on meie mõistuse ja taju väravaks, ütleb Icke.

image021 David Icke: Aeg on teadvustada, et me elame illusioonis


Need sümbolid on toodud tänapäeva iidsetest aegadest Rooma kiriku, salasektide ja satanismi kaudu, kujundades meie arusaama heast ja halvast – ignoreerimisest ja teadmisest. Ilma teadmisteta ei saa me näha, millised on teised võimalused, ning teadmiste allasurumine ongi kogu asja tuum. Inimesed peaksid õppima mõistma reaalsustaju toimimise põhimõtteid, sest vastasel juhul kasutavad vandenõulased seda ära meie reaalsuse konstrueerimiseks, hoiatab Icke.


6a00d8341c630a53ef01347fe0d18b970c 800wi David Icke: Aeg on teadvustada, et me elame illusioonis 
Hollywood – masside mõjutamise võlukepike
Tänapäeval on Hollywoodist (nimi Hollywood ehk holly wood (hel-wood) tähendab maagilist kohta; druiidide iidsest pühast puust on välja kasvanud „võlukepike“ masside mõjutamiseks) on saanud vabamüürlastele ideaalne koht reaalsuse ümberkirjutamiseks või kujundamiseks, sest mängu- ja dokfilmid on tänapäeval inimeste üheks peamiseks meelelahutuseks ja infoallikaks, ütleb Icke.
Ta toob näiteks ameeriklaste kauaaegse iidoli John Wayne’i, kelle kuldse südamega ja sitkest kangelasest sai suurepärane müügiartikkel USA sõjaväele. Võitlemine õigluse nimel nagu John Wayne seda tundus tegevat, oli igati normaalne tegevus, mida kandva ideoloogia abil  sai õigustada tuhandete süütute inimeste tapmist tipptehnoloogia abil. Muidugi ei tapnud John Wayne ise kedagi – kui tuhanded sõdurid piiri taga surid, tehti talle stuudios meiki…, ironiseerib Icke.
John Wayne Beret David Icke: Aeg on teadvustada, et me elame illusioonis

Teiseks näiteks võib tuua filmi Osama bin Ladeni hiljutisest tapmisest, kuigi enamik vandenõude uurijaid teab, et bin Laden suri 2001. aastal raske terviserikke tagajärjel, räägib Icke.

Mis on kõige selle eesmärk?
Maailmavalitsejate eesmärk on meid allutada hirmu, rahutuse, muretsemise, frustratsiooni ja stressi abil, millega paljud ka tänapäeval silmitsi seisavad. Madalatel energiavõngetel toimiva reaalsustaju manipulatsioon on sügavuti minev psühholoogiline vandenõu, mille üheks põhirelvaks on meedia.
USA-s näidatakse saateid Simon Cowelliga (Suurbritannia ja USA talendisaadete karismaatiline juht – toim.) või armastatud Superbowli, juhtides masside tähelepanu kõrvale protsessist, kuidas politseiriigist tehakse militaarriiki. Viimase aja märgid: Pentagon varustab politseijõude tankide ja soomukitega; USA president sai heakskiidu surmanuhtluste ja droonirünnakute üle otsustamiseks jms, kirjeldab Icke.
Icke’i põhiseisukoht on see, et tänapäeva tehnika abil – mobiiltelefonid, riiklik televisioon jt hõlpsalt kontrollitavad infokanalid – „programmeeritakse“ ja muudetakse inimeste reaalsustaju, ilma et inimesed ise sellest tegelikult aru saaks. Samamoodi manipuleerivad meie reaalsustajuga meedia ja (peavoolu) filmitööstus. Kui me seda ei teadvusta, elame edasi illusioonides, ütleb Icke.

Kuula kõnealust raadiosaadet siit.
David Icke’i kodulehekülg.

Toimetas Laur Raudsoo

Allikas: http://www.telegram.ee/maavaline/david-icke-aeg-on-teadvustada-et-me-elame-illusioonis#.VOG7qyygu49

3 kommentaari:

maks 17. veebruar 2015, kell 19:57  

See on vaid tänase Lääne
ühiskonna probleem Hiiglaslikus kõrgtehnoloogilises Hiinas on USA vägivalla, pornotööstuse ja homonduse teemad kõik kinos, internetis kui Googles efektiivselt blokeeritud Baidou kosmose-neti tehnoloogide poolt ja ekraanile saab vaid inimlik USA film ja neid vaid kuni 5 aastas.
Ta twittwe kui FB on asendatud oma hiina analoogidega. Ei mingit probleemi.

Ivo Õunpuu 19. veebruar 2015, kell 00:13  

Populariseerida David Icke'i kelle põhisõnumiks peale hulga tõeste faktide, seoste ja telgitaguste avaldamist on see, et kuulge, need amoraalsed lurjused, kes teid valitsevad, pole tegelikult inimesed, vaid inimese kuju võtnud tulnukad-sisalikud võõrast tähtkujust, positiivse sõnumi poolest aga üleskutse, et vabanemiseks peavad inimesed saama teadlikuks oma interplanetaarsest päritolust ja omandama "kosmilise teadlikkuse", diskrediteerib igasuguse tõsisele asjalikule informeerimisele pretendeeriva keskkonna. Valige palun hoolikalt ja kriitiliselt allikaid!

Anonüümne 24. veebruar 2015, kell 11:17  Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed
erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-pos (amaah.credit.offer@gmail.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: ( maviscalos_laen_laenamine@outlook.com ). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

DO YOU NEED LOAN FOR PERSONAL BUSINESS? IF YES CONTACT OUR EMAIL ABOVE TO PROCEED WITH YOUR LOAN TRANSFER IMMEDIATELY OK.Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP