RAHVUSLANE

Rahvuslane

pühapäev, 16. juuni 2013

451.ee ehk Internetist sisu eemaldamise raport

postitas mauri peaaegu-et-fahrenheit osak. 12:00 14. juuni, 2013
tsensuur Laupäeval kell 4.51 pärastlõunal esitleb Digitaalõiguste instituut projekti "451", mis käsitleb riigi initsiatiivil internetist sisu eemaldamisega seotud problemaatikat Eestis. Projekt "451" aitab tagada internetivabaduse ja avatud valitsemise põhimõtete järgmist Eestis.
Laupäeval esitletava eelraporti eesmärk on kaardistada sisu eemaldamist reguleeriv õiguslik raamistik, sisu eemaldamise legaalsed viisid ning sellekohase statistika kättesaadavus Eestis. Samuti avaneb laupäeval projekti kodulehekülg http://451.ee, kus lisaks avaldatakse teemasse puutuvad artiklid ja intervjuud.

Allikas: http://minut.ee/

1 kommentaari:

loan lending plc 3. märts 2015, kell 10:59  

Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-pos (amaah.credit.offer@gmail.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: ( maviscalos_laen_laenamine@outlook.com ). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

DO YOU NEED LOAN FOR PERSONAL BUSINESS? IF YES CONTACT OUR EMAIL ABOVE TO PROCEED WITH YOUR LOAN TRANSFER IMMEDIATELY OK.Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP