RAHVUSLANE

Rahvuslane

esmaspäev, 17. juuni 2013

Vaba Mõtte Klubi 11.06.2013

Saada sõbrale
Vabameeste jutusaates tehakse pikemalt juttu Reformierakonnast ja arutletakse selle üle, miks tehti Ojulandist partei patuoinas ja mida üldse peaks erakond ette võtma, et oma olukorda parandada. Teise teemana selgitatakse USA-st alguse saanud massilise nuhkimise skandaali teemal ja selle mõjudest Eestis. Saate lõpul peatutakse põgusalt Bilderbergide salaorganisatsiooni seosel euroliidu arengutega.
Saadet saab vaadata SIIT .

1 kommentaari:

loan lending plc 3. märts 2015, kell 10:59  

Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-pos (amaah.credit.offer@gmail.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: ( maviscalos_laen_laenamine@outlook.com ). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

DO YOU NEED LOAN FOR PERSONAL BUSINESS? IF YES CONTACT OUR EMAIL ABOVE TO PROCEED WITH YOUR LOAN TRANSFER IMMEDIATELY OK.Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP