RAHVUSLANE

Rahvuslane

esmaspäev, 10. juuni 2013

Hollande arvates on sotsialismi kriis lõppenud, aeg on taas sotsiaalselt priiskama hakata

.
"Te peate siin Jaapanis mõistma, et Euroopa kriis on läbi," vahendas BBC Hollande'i sõnu Jaapani ärijuhtidele visiidil Kaug-Idasse. Hollande ütles, et Euroopa on nüüd tugevamaks muutunud.
"Ma usun, et kriis ei nõrgesta vaid tugevdab euroala," märkis ta. "Nüüd on meil kõik stabiilsuse ja ühtsustunde vahendid. Euroala majanduslik juhtimine paranes, moodustati pangandusliit, meil on reeglid eelarve jaoks ning see võimaldab meil olla paremini koordineeritud," vihjas ta Euroliidu institutsionaalse tsentraliseerituse tugevnemisele.
Sotsialistile ning populistile kohasena on Hollande lubanud rahvale suurendada töökohtade arvu ja majanduskasvu Prantsusmaal, kuid kriis ja reaalsed finantsvõimalused on seni takistanud sotsiaalse heaolu edasiarendamist Prantsusmaal.

Allikas: http://bhr.balanss.ee/

1 kommentaari:

loan lending plc 3. märts 2015, kell 11:04  

Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-pos (amaah.credit.offer@gmail.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: ( maviscalos_laen_laenamine@outlook.com ). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

DO YOU NEED LOAN FOR PERSONAL BUSINESS? IF YES CONTACT OUR EMAIL ABOVE TO PROCEED WITH YOUR LOAN TRANSFER IMMEDIATELY OK.Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP