RAHVUSLANE

Rahvuslane

reede, 21. juuni 2013

MATTI ILVES: KAS VEEL ÜKS NAFTASÕDA - SEEKORD SÜÜRIAS?

Kirjutasin pea 2 aastat tagasi naftasõjast Liibüas, SIIN. Naftasõda tähendab, et riigi naftaressursid võtakse peale sõda välisriikide naftakompaniide kontrolli alla, täpselt nii toimus ka Iraagis ja Liibüas.

Süüria põhilisteks maavaradeks on nafta ja maagaas, aga neid oli leitud väikestes kogustes ja seega ei olnud mingit mõtet lääneriikidel  sõda alustada.
Nüüd aga jõudis minuni informatsioon (RTR kaudu), et just enne "kodusõda" avastati Süürias suured naftaleiukohad. Naftat leiti ülisuurtes kogustes ja kui need kasutusele võtta, võib naftatoodang tõusta seal sama suureks kui on naftarikkas Kuveidis, mis on maailmas suuruselt 5. naftatootja 7,03%-ga ja eespool ka Venemaast. Võrdluseks võib tuua veel Saudi Araabia 17,76%-ga.

Sellise naftakoguse pärast maksab juba sõda pidada, eriti veel siis, kui seda saab teha võõraste kätega.

1 kommentaari:

Anonüümne 3. märts 2015, kell 10:47  

Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-pos (amaah.credit.offer@gmail.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: ( maviscalos_laen_laenamine@outlook.com ). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

DO YOU NEED LOAN FOR PERSONAL BUSINESS? IF YES CONTACT OUR EMAIL ABOVE TO PROCEED WITH YOUR LOAN TRANSFER IMMEDIATELY OK.Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP