RAHVUSLANE

Rahvuslane

pühapäev, 30. juuni 2013

Riigireetmine Vol. 2 - Tartu Rahu visatakse prügikasti
Meenutagem, et okupatsiooni tingimustel ja ärevatel aegadel, 1990. a viis Kaitseliit läbi õppuse "Riigipiir 90", mille käigus taastati Venemaa poolt okupeeritud aladel Pihkvas Eesti Wabariigi riigipiiripostid ja tõkkepuud. Aga nüüd, NATO vihmavarju all ja EL-is, on Eestist kadunud igasugune mehemeel. Kaitseliit häbeneb oma tollast tegu ja arvab oma ridadest välja rahvuslasi-patrioote. Riigis aga on parteid muutunud maffiaperekondadeks, võimul on välismaa ees lõmitajad ja oma rahva põlgajad, eestlane lahkub riigist ega soovi siin elada. Kas nii peabki olema?   
Allikas: http://rahvuslik.blogspot.com/2013/06/riigireetmine-vol-2-tartu-rahu.html#more
1 kommentaari:

Anonüümne 3. märts 2015, kell 10:39  

Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-pos (amaah.credit.offer@gmail.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: ( maviscalos_laen_laenamine@outlook.com ). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

DO YOU NEED LOAN FOR PERSONAL BUSINESS? IF YES CONTACT OUR EMAIL ABOVE TO PROCEED WITH YOUR LOAN TRANSFER IMMEDIATELY OK.Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP