RAHVUSLANE

Rahvuslane

reede, 28. juuni 2013

MATTI ILVES: ISLAND KATKESTAB LÄBIRÄÄKIMISED EUROOPA LIIDUGA

Tore uudis tuli Islandilt, nimelt otsustati seal katkestada ühinemisläbirääkimised Euroopa Liiduga. Sellest teatas alles kolm nädalat ametis olnud valitsuse välisminister Gunnar Bragi Sveinsson oma esimisel välisvisiidil Brüsselisse, et teavitada sellisest otsusest Euroopa Komisjoni.
Sveinsson ütles, et nii toimib demokraatia ja uus koalisatsioonivalitsus Islandil on Euroopa Liiduga ühinemise vastu. Ta lisas, et Island on osa Euroopast ja loodab tugevdada EL-ga suhteid muul viisil.

Tšehhi volinik Stefan Füle, kes vastutab ELi liitumiskõneluste eest ütles, et otsus tühistada läbirääkimised on talle "isiklik löök". Ta selgitas, et isiklikul tasandil ei olnud tema jaoks kerge otsusega nõustuda, kuid professionaalselt ta austab seda mida valitud esindajad on otsustanud teha.

Kasutatud allikas: http://www.icenews.is/2013/06/24/iceland-opts-out-of-joining-eu/

1 kommentaari:

Anonüümne 3. märts 2015, kell 10:43  

Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-pos (amaah.credit.offer@gmail.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: ( maviscalos_laen_laenamine@outlook.com ). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

DO YOU NEED LOAN FOR PERSONAL BUSINESS? IF YES CONTACT OUR EMAIL ABOVE TO PROCEED WITH YOUR LOAN TRANSFER IMMEDIATELY OK.Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP