RAHVUSLANE

Rahvuslane

pühapäev, 23. veebruar 2014

Väliseesti kirjanik Jüri Lina loeng “Lähikontakt tegelikkusega”

Paljastades ”demokraatliku maailma” kõige levinumaid müüte, paotab lektor telgitaguseid, et näidata varjatud tegelikkust ja annab seega oma panuse tähtsamais ühiskondlikes küsimusis kehtiva konsensustransi hajutamisse.

 Aastal 1947 avaldas üks ameerika diplomaat raamatu president Roosevelti salajasest koostööst Staliniga. Raamat trükiti New Yorgis, kus levitamine peatati ja tiraaž osteti üles ning hävitati. Lektor selgitab tausta ja põhjusi.
Tuntud ameerika poeet peideti avalikkuse eest vaimuhaiglasse. Põhjus: ta oli saanud jälile ameeriklaste Euroopa-poliitikale. Kuulajad saavad teada, miks ei tahetud tal lasta vabalt rääkida.
Kas naistel pole iialgi olnud eneseteostuse võimalust? Tuuakse esile varjad andmeid väljapaistvate naiste osast läbi aegade.
 Kas vähk on tõesti mõistatuslik haigus? Kuidas sel juhul seletada asjaolu, et üks itaalia arst pandi vangi selle eest, et ta oli avastanud vähi tegeliku põhjuse ja ravis edukalt patsiente.
Kas Darwin eksis? Miks muidu vaikitakse maha kõik faktid, mis ei toeta tema teooriat?
 Lektor paljastab teaduslikke avastusi neandertallaste kohta ja räägib uurimistulemustest, mis näitavad, et meie taibukust tahetakse vähendada.
 Kuulajad saavad teada, miks kvantfüüsikute avastused universumi kohta ei sobi kokku tänapäeva müütidega.
 Käsitletakse küsimust, miks ajaloolased eiravad ameeriklaste roimi, mille ohvriks sõjajärgses Euroopas langesid miljonid inimesed.
 Miks varjatakse tänapäevase sotsiaalkindlussüsteemi tausta?
 Miks vaikitakse maha teatud asjaolud Süüria- ja Ukraina-sündmustes?
Miks ülistati terrorist Nelson Mandelat pärast tema surma 5. detsembril 2013? 

Miks varjatakse Saksa ja Rootsi roheliste parteide tausta?
Lektor räägib ka sellest, miks võimueliit soodustab massilist sisserännet Euroopa riikidesse.
Jaanuaris viibis lektor Prantsusmaal, Marokos ja Hispaanias. Kuulajad saavad teada seal tehtud avastustest, eelkõige andmeist, mis selgusid Tenerifel.
Tere tulemast!

Aeg ja koht:
Esmaspäeval, 10. märtsil 2014 kell 18.30 Pärnus hotelli “Viiking” konverentsisaalis, sissepääs 6 eurot
Teisipäeval, 11. märtsil 2014 kell 19 Tartus hotelli “London” konverentsikeskuses Rüütli 9, sissepääs 7 eurot.
Kolmapäeval, 12. märtsil 2014 kell 19 Tallinnas Puuetega Inimeste Kojas Endla t 59, Kristiine Kaubanduskeskuse vahetus läheduses. Sissepääs 8 eurot.
Juurdepääs ühistranspordiga, tasuta parkimine maja ees ja taga. Kesklinna poolt tuleks sõita Koskla tänava kaudu, sest Endla tänavalt ei saa teha vasakpööret Mooni tänavale. Rongipeatus Lilleküla. Bussid: 16, 17, 21, 21b, 22, 23, 24, 24a, 26, 26a, 32, 33, 47. Trollid 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9.

Poliitiline vale on sünonüümne poliitilise korrektsusega.

Vaheajal on võimalik osta raamatuid, filme ja plaate.

Jüri Lina loeng “Tervisesõnumid”. Praktilisi andmeid tervise säilitamise ja taastamise kohta, millest arstid ei räägi midagi, kuigi tutvustatav materjal on ilmunud teadusajakirjades.
Pühapäeval 9. märtsil 2014 kell 18 Tallinnas, Vabriku 41, VÄIKE UBA. Parkimine tasuta.
Loeng kestab poolteist tundi.   
Terviseloengu osavõtutasu 10 €. Registreerimine telefonil 5233335,
meiliaadressil ravikunst@gmail.com   Kohtade arv on piiratud.

1 kommentaari:

Anonüümne 23. veebruar 2014, kell 11:23  

1001 pettust seega maailmas ja kõigi lahendusi ja õiget tausta teab Jüri Lina .... super mees, anna minna ja räägi rahvale tasuta :)Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP