RAHVUSLANE

Rahvuslane

esmaspäev, 20. veebruar 2012

E-hääle muutmine on kontrollitav

postitas Pampa mida-kostad-Cybernetica osak. 11:45 19. veebruar, 2012
privaatsus Tundmatu Sõdur kirjutab: "Aastaid on SK ja VVK vandunud kui piibli peal, et e-hääletus on turvaline ja ümberhääletamise võimalus on sisse viidud hääletaja kaitseks mõjutamise vastu ning ümberhääletamisest pole võimalik teada saada. Nagu nüüd Paavo Pihelgas oma blogis kirjutab, siis on võimalik seda kontrollida. "Minu toimingud" aadressil https://www.sk.ee/minutoimingud/ võimaldab "Päringu esitaja" väljas eristada hääletamise toimingud ja saada ülevaate, mitu korda on hääletatud ja kas on seega ümber hääletatud. Relevantne link - http://www.evalimised.net/post/15396543099/minu-to imingud"
Allikas: http://minut.ee/

1 kommentaari:

Unknown 13. mai 2015 16:41  

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

Attention !!!

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP