RAHVUSLANE

Rahvuslane

pühapäev, 19. veebruar 2012

Pidutsev klikk keelab protestimise

Avalikuks tulnud võimu plaan tühistada  kava anda töölistele, kes lahkuvad omal soovil töölt lahkumishüvitis aga jätta see alles suutmatule parlamendile on aga vaid üks viimasel ajal Eesti elu järgides pahameelt tekitanud asi.
Kavast loobumisega säästvat riik ca 34 miljonit eurot aastas ajal, kus töötukindlustusmakse on aetud nii suureks, et võimaldab pidada üleval 100 000 töötut. See raha aga ei lähe töötutele vaid hoopis eurokriisi tõttu tekkinud eelarveliste lünkade katteks, sest Euroopa päästefondidesse pandud raha tuleb tagasi teenida.
Samuti on loobutud näiteks õpetajatele elamisväärse palga maksmisest rääkimata pikemalt päästeametnike koondamisest ja julgeolekutöötajate töölt lahkumisest.
Vältimaks protestilaineid, siis asus juba varem kartell tegema seda, mida ei näe mujal ELis ehk keelab avalikel teenistujatel protestimise või teisisõnu vastuargumenteerimise valitsusele. See ole vait ja teeni poliitika näitab, et võim tunneb oma ametike ees hirmu.
“See on iga meie enda reguleerida, kuidas seda tehakse, kas lubatakse avalikel teenistujatel streikida või mitte,” selgitab reformierakondlasest riigikogu liige Rait Maruste. Reformi eestkostja jääb hätta, kui paluda tuua näide Euroopa riigist, kus ükski avalik teenistuja ei oma õigust streikida. “Ma võtaks liiga suure riski, kui hakkaks teile peast riike nimetama.”
Tänane parlament on justkui klounide kogunemine, kus ihnurid võitlevad koogitüki säilimise ja Brüsseli kiidusõnade nimel. Eesti vajab ilmselgelt uut parteid, juhti ja läbi rahvamajanduse ka rahvuslikku ühtsust, mida tänane võim töölisele pakkuda ei taha.
Allikad: ÕL, ap3
Allikas: http://staap02.wordpress.com/

1 kommentaari:

Unknown 13. mai 2015 17:13  

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

Attention !!!

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP