RAHVUSLANE

Rahvuslane

teisipäev, 14. veebruar 2012

Immigrantide Malmöst on saanud Rootsi kuritegevuse pealinn


Malmöst on saanud Rootsi kuritegevuse pealinn Kas see üllatab kedagi? Mälmo on Rootsi suurema immigrantide protsendiga (üle 30%) linn. See on eeskujuks, milliseks kujuneb sealne "heaoluühiskond" tulevikus ja milliseks tahame ka meie kuuluda, sest Skandinaavia "heaoluühiskond" on meile eeskujuks. Millegipärast sellises "heolus" ei taha kohalikud elada ega sigida. Milles küll probleem? Ehk selles, et immigrandid on kultuuritud kriminaalid, kes ei hooli millegist. Prantsusmaalt tuli hiljuti uudis, et üks vapper naine ei ole nõus lahkuma Pariisi äärelinnast, kuhu on ehitatud suured uuselamurajoonid immigrantidele, peamiselt moslemid. Seda vaprat prantsuse nais on rünnatud happega, pussitatud ja vägistatud, kuid ta ei ole nõus oma kodust lahkuma. Sellistes immigrantide getodes Euroopas ei julge pärismaalased aga politsei liikuda. Seal valitseb põrgu. III maailm on meile koju tulnud ja meile pähe istunud. Lahendusi saab olla vaid kak: kas võidab vabadus ja eurooplased, või immigrandid ja põlisrahvaste hävitamine. Teist teed olla ei saa! Kuhugi tuleb tõmmata piir ja lõpetada immigrantidega tegelema ja hakata põliseurooplaste huvide eest seisma. Immigratsioon ei ole lahendus. Õigemini see on lahendus vähemusele, kes ei hooli ei Euroopa kultuurist ega rahvastest. Neid huvitab vaid raha ja võim. Võim euroopa ühendriikide ja selle uue rahva - segaverelise ja multikultuurilise biomassi üle. Oleks eelnev üksnes mõne inimese luulu, oleks väga kena. Paraku kes Euroopas avatud silmadega ringi liigub näeb, et kahjuks see nii ei ole.
Allikas: http://rahvuslik.blogspot.com/

1 kommentaari:

Unknown 13. mai 2015, kell 17:09  

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

Attention !!!

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP