RAHVUSLANE

Rahvuslane

teisipäev, 7. veebruar 2012

EI ACTA-le

                                                    Suurendamiseks klõpsake plakatil
Lugege ka siit: http://www.acta.ee/
____________________
On ka lootustandvaid uudiseid, nimelt lükkasid Tšehhi Vabariik ja Slovakkia tagasi ACTA ratifitseerimise eelnõu. Meil käib aga propaganda ACTA poolt. Täna esines Vikerraadios üks naine, kes teatas, et tänu internetile on kõik kurjategijad ka teie toas! Anti selgelt mõista, et internetivabadust tuleks piirata.
M.I.
NB!
ACTA-vastane protest (Tallinnas, Islandi Väljakul, 11.02), kell 13...16 ja Tartu üritus: http://www.facebook.com/events/293549444038917/

1 kommentaari:

Unknown 13. mai 2015 17:01  

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

Attention !!!

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP