RAHVUSLANE

Rahvuslane

kolmapäev, 29. veebruar 2012

Eugeenika - Eesti Wabariigis täiesti aktsepteeritud!

Vabariik on taastatud. Millal taastatakse ka eugeenika rakendamine? Loomatõugusid parandatakse ja aretatakse, kuid inimtõug on täiesti hooletusse jäätud. Sellel on inimkonnale katastroofilised tagajärjed. Haigete (nii füüsiliselt kui vaimselt) hulk järjest suureneb ja nende ravikulud samuti. Kas see on efektiivne ja otstarbekas? Seda raha võiks aga kulutada näiteks laste harimiseks, lastetoetusteks või muul riigile kasulikul viisil.

Saksa plakat 1936:"Me ei ole üksi", kus eugeenikat rakendavate riikid ehulgas on ka Eesti (all paremal).  Allikas: http://rahvuslik.blogspot.com/

1 kommentaari:

Unknown 2. detsember 2014 01:12  

Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP