RAHVUSLANE

Rahvuslane

pühapäev, 19. veebruar 2012

Rahvuslik Liikumine asub Rahvaliiduga looma uut erakonda

18. veebruaril Tallinnas toimunud Eesti Rahvusliku Liikumise (ERL) üldkoosolekul otsustati heaks kiita ühinemisotsus Rahvaliiduga, et luua uus erakond.
ERLi liikmed kiitsid heaks loodava erakonna programmi ja nime. Kui samad otsused kiidab 24. märtsil heaks ka Rahvaliidu kongress, sünnib kahe organisatsiooni põhjal Eesti Konservatiivne Rahvaerakond.
2011. aasta suvel kohtunud Eestimaa Rahvaliidu ja Eesti Rahvusliku Liikumise esindused leidsid, et põhimõttelisi erimeelsusi nende
seisukohtades ei ole. Tõdeti, et olemasolevad parlamendiparteid on valijast võõrandunud, omavahel kartelli moodustanud ega esinda rahvuslikke huve Eestis ja et tarvis on uut rahvuslikku ja väärtuspõhist poliitilist jõudu, kes oleks valmis seisma eestluse aadete eest.
Suvisel kohtumisel otsustati moodustada ühine töörühm koondamaks jõud, et kindlustada Eesti Vabariigi demokraatlik tulevik, rahva heaolu ja turvalisus. Töörühma esitatud dokumendid peavad saama heakskiidu mõlema organisatsiooni üldkoosolekul, millega on loodud üheskoos alus uue poliitilise jõu tekkimiseks Eestis.
Ühinemisprotsessi lõpuni jätkab ERL-i juhi kohal Aivar Koitla, juhatusse valiti veel Alar Ehala, Martin Helme, Merike Lillenberg, Aigar Põder, Henn Põlluaas, Ruuben Saal ja Sten-Hans Vihmar.
Allikas:http://www.ohtuleht.ee/465198
__________________
Loodava erakonna programmi projekt, mis erineb tunduvalt kartelliparteide omast ja rajab Eestis tõelise demokraatia: SIIN

1 kommentaari:

Unknown 13. mai 2015 17:13  

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

Attention !!!

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP