RAHVUSLANE

Rahvuslane

teisipäev, 21. veebruar 2012

Venemaa ei jäta eales kasutamata ühtegi võimalust meie mustamiseks

  Kõik võimalused - nii suuremad kui väiksemad, millised võimaldavad meie riiki ja rahvast mustata, kasutab venemaa ära esimesel võimalusel.

Venemaa on huvitatud pingete püsimisest meie ühiskonna sees (kodanike ja mittekodanike vahel, eestlaste ja mitteeestlaste vahel, rikkamate ja vaesemate vahel) nagu ka sellest, et võimalikult suur osa rahvusvahelisest kogukonnast vaataks meie peale halvasti.

Kasekamp: Venemaa ei jäta kasutamata võimalust meid natsidena kujutada

Venemaa ei jäta kunagi kasutamata võimalust meid natsiriigina kujutada, kommenteeris välispoliitika ekspert Andres Kasekamp Moskva eilset kriitikat Eesti iseseisvuse taastajate tunnustamise kohta.

"Eestlaste mustamine fašistide käsilastena on hästi sissetöötatud narratiiv - seda on pidevalt kasutatud ja kasutakse kahjuks ka edaspidi. Avalduse räigust võib ehk seekord seostada Venemaa presidendivalimiste lähenemisega, kuna Kremlil on vaja pidevalt meenutada "välisvaenlast"," ütles Eesti Välispoliitika Instituudi juht ning Tartu ülikooli Balti poliitika professor Andres Kasekamp Delfile.

Kasekampi sõnul on selline käitumine Venemaa pikaajaline Eesti ja Balti riikide mainekahjustamise kampaania projekt ning see jätkub igal juhul iga kord, kui anname neile mingi võimaluse. "Kuivõrd lärmakalt või räigelt nad seda teevad on muidugi maitseasi, aga võimalust nad kasutamata ei jäta," ütles Kasekamp.
Allikas: http://bhr.balanss.ee/

1 kommentaari:

Unknown 13. mai 2015 17:14  

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

Attention !!!

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP