RAHVUSLANE

Rahvuslane

pühapäev, 5. veebruar 2012

Putini isik on muutunud naeruväärseks

Putin on muutunud naeruväärseks
Briti ajakirja the Economist välistoimetaja Edward Lucas rääkis, et Venemaa peaministri Vladrimir Putini isik on muutunud naeruväärseks ja hakkab muutuma ka võimule koormavaks.
"Režiimi seisukohalt on tõsine mure, kui juhiks on keegi, kes ei saa tulla spordivõistlusele või kultuuriüritusele ilma, et teda hakataks välja vilistama või maha karjuma," rääkis Lucas Postimehele nädalalisale AK.
"Oletan, et pärast Putini välimisvõitu tuleb katseid teda kõrvale lükata ja leida mõni muu käilakuju," lisas ta. Kuigi avalik arvamus on Putini sõnumitele vähem vastuvõtlik, on Lucase sõnul Putini käes endiselt hulk kaarte - tal on raha, tema käes on võimuaparaat ning praegu Vene juhtkonnas siiski lõhenemist pole.
Allikas: http://bhr.balanss.ee/

1 kommentaari:

Unknown 13. mai 2015 16:59  

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

Attention !!!

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP