RAHVUSLANE

Rahvuslane

pühapäev, 12. veebruar 2012

Island soovib saada andmehoidlate riigiks

postitas doc tiiger-hüppab osak. 0:28 12. veebruar, 2012
internet Island on võtnud ette raske kuid hästitasuva ülesande - saada peamiseks odavat andmehoidla teenust pakkuvaks riigiks. Hetkel alumiiniumi ümbersulatamise peale peamiselt kulutatav geotermilistes ja hüdroelektrijaamades toodetav elekter võiks leida ka teise turu. Kõik eeldused on olemas - jahutus omast käest, samuti ka elekter. Oluliseks punktiks saab aga internetiühenduste läbilaskevõime ning ka usaldus kaugelasetsevate andmehoidlate vastu. Hetkel on käigus kaks suurt andmekeskust - Thor ning Colt. Esimene neist kasutab 3,5MW ja teine 1,5MW. Kokkulepped elektritootjaga on fikseerinud megavatt-tunni hinna lausa paarikümneks aastaks - see fakt tagab konkurentsieelise ka parimate Euroopa andmekeskustega võrreldes.
Allikas: http://minut.ee/

1 kommentaari:

Unknown 13. mai 2015 16:49  

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

Attention !!!

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP