RAHVUSLANE

Rahvuslane

kolmapäev, 15. veebruar 2012

MATTI ILVES: EUROOPA LIIDU PÄÄSTMISEST

Ärimees Indrek Neivelt andis "Eesti Ekspressile" intervjuu ja teatas seal, et EL-u päästmiseks on ainult kaks võimalust. Praegune trahvide kehtestamine võlglasriikidele on absurdne ja ei hakka iialgi tööle. Sest võlglasriikidelt saaks trahvide raha kätte vaid tankidega.

Nii jääbki esiteks raha juurdetrükkimine, et läbi inflatsiooni kustutada võlad. Ning teiseks on siis tsentraliseeritud föderatsiooni kehtestamine, see pidi olema ausam riikide kui ka inimeste vastu, kellelt võetakse järk-järgult niigi iseseisvust ära.

Neivelt on tark mees ja tema poolt pakutud abinõudega peab täielikult nõustuma. Selline olekski ainus väljapääs E Liidule ja paistab, et ka sinnapoole liigutakse, kuid arglike ja valuliste poolikute sammudega.
Nüüd tõstatub vaid küsimus, et kas liikmesriigid ja nende rahvad seda soovivad? Vastus on kindel EI.

1.Raha juurdetrükkimise abil võlgade kustutamine tähendab ülisuurt inflatsiooni, riikide ja rahvaste vaesumist, ning inimestele kõigi hoiuste praktilist kaotamist.
2.Tsentraliseeritud föderatsiooni - Euroopa Ühedriikide moodustamine, tähendab kadu rahvusriikidele ja rahvastele, teatavasti rahvad ei ole ennasthävitavad. See nõuaks ka referendumi korraldamist igas liikmesriigis.

Seepärast EL kavaldab ja teeb selliseid poolikuid ja esialgu totrana näivaid otsuseid. Eesmärk püütakse saavutada pikkamööda ja märkamatult, neid ei huvita see, et taoline pealtnäha tegevusetus võib inimestele veel kallimaks maksma minna.

Usun siiski, et rahvad ärkavad ja ei lase endaga lõputult mängida. Euroopa Liit, nii kui kõik "eliidi" utoopilised projektid on määratud hävingule.

1 kommentaari:

Unknown 13. mai 2015 16:41  

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

Attention !!!

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP