RAHVUSLANE

Rahvuslane

kolmapäev, 1. veebruar 2012

MATTI ILVES: ANSIP ÜTLEB...

"Õhtulehes" oli artikkel: "Ansip: peretoetuste suurendamine on maksumaksja raha raiskamine!" Seal kirjutatakse: "Peaminister Andrus Ansip leiab, et kui peretoetusi üleüldiselt suurendada, pole see efektiivne, see olla koguni maksumaksja raha raiskamine. Laste vaesuse vastu aitab Ansipi meelest tööpuudusega võitlemine."

Ansipil on vieldamatult õigus, et peretoetuste üleüldine suurendamine pole efektiivne! Praegu meil näiteks makstakse üliväikest lastetoetust (19 €, see pole tõusnud juba pea 7 aastat) kõigile võrdselt, nii miljonäridele, muidu rikastele ja vaestele.
Imestama paneb vaid see, et miks Reformierakond ja IRL pole siis sellist ebaefektiivset olukorda parandanud? Aga seepärast, et nende arvates on kõik inimesed võrdsed nii oma rikkuses kui vaesuses. Mäletan, et kui selline jabur toetuste maksmise süsteem kehtestati, siis põhjendasid praegused koalitsioonipartnerid seda inimeste võrdsusega ja paistab et nad pole sellest siiani loobunud.

Nii lastetoetusi, peretoetusi - ühesõnaga - kõiki toetusi tuleks vaid maksta nendele, kes neid vajavad. Siis on võimalik toetusi ka tõsta, kui ka riigi poolt eraldatud vahendid ei suurene.
Mis puudutab tööpuudusega võitlemist, siis seda võilust pole näha, tööpuudus on endiselt suur ja ettevõtjate hinnangul hakkab see tänavu jälle kasvama. Samas on see soodus aeg, et maksta töötajatele vaid alampalka (2012 - 290 €) ja selline palk ei päästa riiki toetuste maksmisest.

1 kommentaari:

Unknown 13. mai 2015 16:53  

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

Attention !!!

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP