RAHVUSLANE

Rahvuslane

teisipäev, 21. veebruar 2012

MATTI ILVES: LIIBÜA PEALE SÕDA

Nüüd, kui NATO naftasõda on läbi ja türann Kaddafi elajalikult tapetud, peaks rahvas olema õnne tipul (Liibüa sõjast lugege  blogist SIIT ja sellest, millest rahvas seal ilma jääb - SIIT).  Kuidas on aga asjad Liibüas tegelikult?

NATO pommitamiste tagajärjel sai surma esialgsetel andmetel 20 000 inimest,  veel ka mässuliste ja Briti ning Prantusmaa erivägede poolt tapetud. Samuti purustatud linnad ja tööstusettevõtted. Nii, et liibüalastel erilist põhjust rõõmustamiseks pole. Lisaks veel see, et seal ei ole võimul üldse suured demokraadid, nii kui meile mässulistest räägiti, vaid omavahel rivaalitsevad äärmusislamistid. Juba on kehtestatud mitmenaisepidamine ja karmid šariaadi seadused.

"Türann" Kaddafi oli Liibüas võimul teatavasti 40 aastat ja kogu selle aja jooksul hukati riigi vanglates kokku 20 kurjategiat. Hirmus!
Natolased eesmärgi muidugi saavutasid, soodsad lepingud nafta puurimiseks ja kasutamiseks ning ettevõtete taastamiseks. Liibüalaste saatus  neid ei huvita.
Kaddafit peab aga juba nüüd suurem osa liibüalastest märtriks, kes langes kodumaa heaolu nimel.

3 kommentaari:

Anonüümne 21. veebruar 2012 12:40  

hullumaja on veel ees

Matti Ilves 21. veebruar 2012 12:58  

Võib arvata jah.

Unknown 13. mai 2015 17:14  

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

Attention !!!

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP