RAHVUSLANE

Rahvuslane

pühapäev, 20. aprill 2014

Poliitika analüüs kinnitas, et USA on oligarhia

Obama demokraatia on tegelikult  oligarhia
USA 2 juhtiva  ülikooli, Princeton ja Northwestern, poolt korraldatud põhjalik USA poliitika analüüs kinnitab, et Ameerika ühendriigid ei ole enam demokraatlik riik vaid tegemist on tüüpilise oligarhiaga. Võrdluseks toodi Venemaad, viidates selle, kui “demokraatiat teesklev riik”.
Kinnitust leiab ka tõsiasi, et USA meedia, mida kontrollivad samuti oligarhid, pasundamine demokraatia võidukäigust on tegelikult hale farss ning selle pole reaalselt toimuvaga mingit pistmist.
Teadusliku kinnituse sai ka fakt, et tavalise ameeriklase võimalus mõjutada poliitikat on praktiliselt null ning tema roll selles mängus on muutunud statistiliselt ebaoluliseks. “Enamuse võimu” pole olemas ja selle “tahe” ei oma reaalselt mitte mingit tähtsust.
Uurimus avaldati ajakirjas “Perspectives on Politics”
Detailsemalt saate sellest lugeda siit: US Is an Oligarchy Not a Democracy, says Scientific Study

Allikas:  http://uus.minut.ee/poliitika-analuus-kinnitas-et-usa-on-oligarhia/
________________
Eesti E Liidu osariigis on olukord täpselt samasugune!
M.I.

1 kommentaari:

Anonüümne 20. aprill 2014, kell 20:23  

Hei! lp MI ,
Teie märge on õige. Kuid ma ei saa kohe mitte aru kuidas portaali kuldruuporid Helmed lausa ülistava ookeanitagust oligarhiat ja näevad selles nn Eestimaa päästjat. Eesti omariikluse mudelisse ei mahu ei Obama kui veel vähem kisamehike McCain.Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP