RAHVUSLANE

Rahvuslane

laupäev, 20. august 2016

MATTI ILVES: TAASISESEISVUMISPÄEVAKS

Taasiseseisvumispäev 25 aastat tagasi oli kahtlematult eestlastele tore ja rõõmus unistuste täitumise päev. Kuid seda iseseisvust ei jätkunud meil kuigi kauaks.

Must päev oli meie ajaloos Euroopa Liitu astumine, 1. mail 2004 sai Eestist Euroopa Liidu liige, sest referendumil (2003. aasta septembris) andis ELi rahadega toetatud meeletu propaganda tulemusel 66,92% rahvast hääle liitu astumise poolt ja vastu oli siiski üle 30 % kindlaks jäänud inimestest.

Kartellipoliitikud petavad meid, justkui Eesti oleks veel ikka suveräänne riik, vaid õige vähe iseseisvust olevat loovutatud Euroopa Liidule. Kirjutasin juba ammu ühe loo meie kadunud iseseisvusest, see on SIIN.

Kuidas saab veel rääkida suveräänsusest, kui meid on peale euroseaduste veel rõhumas 56 000, seega varsti ilmselt ligi 60 000  ELi direktiivi, mis kõik on meile täitmiseks kohustuslikud! Reguleeritud on kõikvõimalikud asjad ja ka käitumine ühiskonnas, mõned regulatsioonid on lausa naeruväärsed, aga seda mitte eluvõõrastele bürokraatidele.
Iseseisvusest rääkimine on vaid naljanumber, sest see on mõeldud vaid kergeusklikele ja neid on kahjuks ikka veel palju.

Ilmselt olete kõik tähele pannud, et meie isikuvabadused, arvamusvabadus ja trükivabadus on pikkamööda kitsenenud...

Brüsseli bürokraadid tegutsevad aga Euroopa Komisjonis virgalt edasi teatud saladuskatte all ja nüüd on nad nõuks võtnud superriigi loomise Euroopas, see peaks päästma liitu mitmesugustest kriisidest - asjatu lootus. See tähendaks pikas perspektiivis ka enamuse riikide ja rahvaste hävingut, kõigepealt kannatavad just väikerahvad.

Eesti peab astuma välja Euroopa Liidust, enne kui pole veel hilja!
_________________
Mõned mälestused: http://rahvuslane.blogspot.com.ee/2012/08/malestusi-neist-arevatest-aegadest.html

0 kommentaari:

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP