RAHVUSLANE

Rahvuslane

laupäev, 24. mai 2014

Kuulajate hääled läinuks Martin Helmele

Teisipäeval toimunud Vikerraadio esinumbrite debatis osalenute seast oli valimised.err.ee hääletuse järgi suurim toetus Martin Helmele.
Vikerraadio viimasel, erakondade esinumbritega toimunud Euroopa Parlamendi valimiste debatil osalesid Andrus Ansip, Marju Lauristin, Tunne Kelam, Martin Helme, Vello Leito, Marko Kaasik ja Valev Kald. Keskerakonna esinumber Edgar Savisaar loobus osalemisest.
Kui valimised.err.ee ekspertkogu hindas debati võitjaks Marju Lauristini, siis kodulehel hääletanutest 31 protsenti oleks oma hääle andnud hoopis Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esinumbrile Martin Helmele. Teisel kohal oli Reformierakonna esinumber Andrus Ansip 20 protsendiga, Marju Lauristin (SDE) oleks saanud 18 protsenti valijate häältest. Neljandal kohal oli Tunne kelam (IRL) 14 protsendiga, Iseseisvuspartei Vello Leito kogus kolme protsendi hääletanute toetuse, roheliste Marko Kaasik kahe ja Vasakpartei Valev Kald ühe ptotsendi häältest.
11 protsenti vastanutest ei oleks oma häält andnud ühelegi neist kandidaatidest.
Toimetas
Tiiu Laks
______________
Ekspertkogu ongi loodud selleks, et manipuleerida valijatega! Lugege ka SIIT.
M.I.

1 kommentaari:

Anonüümne 27. mai 2014, kell 13:58  

Pea püsti,Martin Helme, teie aeg on veel ees.VALIMISTE TULEMUS POLNUD HALB, olete noor ja kõik on veel võimalikEesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP